Povezane vesti

Šef Open AI: Čet GPT svake nedelje koristi 100 miliona ljudi

Šef Open AI: Čet GPT svake nedelje koristi 100 miliona ljudi

Euronews 07.11.2023
Generativni sistem veštačke inteligencije ChatGPT svake nedelje koristi 100 miliona ljudi, saopštio je izvršni direktor kalifornijske kompanije Open AI Sem Altman na prvoj konferenciji developera ove firme u San Francisku. Kako prenosi portal za… »
ChatGPT i dalje uživa ogromnu popularnost: Četbot koristi 100 miliona korisnika nedeljno

ChatGPT i dalje uživa ogromnu popularnost: Četbot koristi 100 miliona korisnika nedeljno

Telegraf 07.11.2023
ChatGPT i dalje uživa ogromnu popularnost i još uvek nije ni proslavio svoj prvi rođendan kao javna usluga. Generalni direktor kompanije OpenAI, Sem Altman, objavio je u ponedeljak, na prvoj razvojnoj konferenciji kompanije, da ChatGPT sada ima preko… »
ChatGPT novine: armija poklonika veštačke inteligencije nastavlja da raste

ChatGPT novine: armija poklonika veštačke inteligencije nastavlja da raste

Benchmark 07.11.2023
Četbot veštačke inteligencije (AI) kompanije OpenAI dobio je nove funkcije, a upravo te ChatGPT novine dovele su ponovnog povećanja njegove popularnosti. Kompanija je potvrdila da njen četbot trenutno ima 100 miliona nedeljnih korisnika, što je… »
Šef Open AI: Čet GPT svake nedelje koristi 100 miliona ljudi

Šef Open AI: Čet GPT svake nedelje koristi 100 miliona ljudi

RTV 07.11.2023
SAN FRANCISKO - Generativni sistem veštačke inteligencije Čet GPT svake nedelje koristi 100 miliona ljudi, saopštio je izvršni direktor kalifornijske kompanije Open AI Sem Altman na prvoj konferenciji developera ove firme u San Francisku. Kako… »

Vesti dana »