Povezane vesti

Zelenski: Zahvalan sam Holandiji i premijeru Ruteu za isporuku aviona F-16

Zelenski: Zahvalan sam Holandiji i premijeru Ruteu za isporuku aviona F-16

Politika 07.11.2023
KIJEV – Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas, nakon isporuke holandskih aviona F-16, da je zahvalan Holandiji i premijeru Marku Ruteu jer su jedna od vodećih zemalja za podršku Ukrajini. „Hvala Holandiji i Marku Ruteu zbog načina… »
Pet aviona F-16 stiže u Ukrajinu Zelenski zahvalan Holandiji na podršci

Pet aviona F-16 stiže u Ukrajinu Zelenski zahvalan Holandiji na podršci

Dnevnik 07.11.2023
KIJEV:Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas, nakon isporuke holandskih aviona F-16, da je zahvalan Holandiji i premijeru Marku Ruteu jer su jedna od vodećih zemalja za podršku Ukrajini. "Hvala Holandiji i Marku Ruteu zbog načina na… »
Zelenski: Zahvalan sam Holandiji i premijeru Ruteu za isporuku aviona F-16

Zelenski: Zahvalan sam Holandiji i premijeru Ruteu za isporuku aviona F-16

Euronews 07.11.2023
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je, nakon isporuke holandskih aviona F-16, da je zahvalan Holandiji i premijeru Marku Ruteu jer su jedna od vodećih zemalja za podršku Ukrajini. "Hvala Holandiji i Marku Ruteu zbog načina na koji iskazuju… »
Holandija poslala Rumuniji pet aviona F-16 za obuku ukrajinskih pilota

Holandija poslala Rumuniji pet aviona F-16 za obuku ukrajinskih pilota

Politika 07.11.2023
AMSTERDAM – Holandija je danas poslala Rumuniji pet borbenih aviona F-16, koji će biti korišćeni za obuku ukrajinskih pilota. Holandija će isporučiti između 12 i 18 aviona F-16 za upotrebu u novom Evropskom centru za obuku F-16 u Rumuniji, koji… »
U Rumuniju poslati prvi holandski avioni F-16 za ukrajinske pilote

U Rumuniju poslati prvi holandski avioni F-16 za ukrajinske pilote

Danas 07.11.2023
Holandija je poslala prvih pet borbenih aviona F-16 u Rumuniju, gde će se koristiti za obuku ukrajinskih pilota, saopštilo je danas holandsko Ministarstvo odbrane. „Pet holandskih lovaca F-16 trenutno je na putu ka Evropskom centru za obuku F-16 u… »

Vesti dana »