Povezane vesti

„Na vrhuncu moje karijere, odvezli su me na lečenje“: Metju Peri u memoarima otkrio tužnu istinu koja se krije iza kultne…

„Na vrhuncu moje karijere, odvezli su me na lečenje“: Metju Peri u memoarima otkrio tužnu istinu koja se krije iza kultne…

Nova 07.11.2023
Glumac Metju Peri proslavio se ulogom Čendlera Binga u seriji "PrijateljI", a vest o njegovoj smrti 28. oktobra ove godine, šokirala je svet. On je preminuo u 55. godini, a pronađen je mrtav u svom domu u Los Anđelesu. Prema prvim informacijama, on se… »
Njoj je najteže pala smrt Metjua Perija: Glumica iz serije "Prijatelji" potpuno slomljena zbog gubitka kolege, svi su…

Njoj je najteže pala smrt Metjua Perija: Glumica iz serije "Prijatelji" potpuno slomljena zbog gubitka kolege, svi su…

Kurir 07.11.2023
Prema pisanju stranih medija, glumica Dženifer Aniston teško se nosi s gubitkom kolege iz serije "Prijatelji", Metjua Perija, nakon njegove iznenadne i neočekivane smrti 28. oktobra. Manje od godinu dana nakon što je izgubila oca, Džona Anistona… »
„Nikog drugog neće biti briga za ovo, osim mene“: Metju Peri je imao jednu želju za poslednju scenu iz „Prijatelja“…

„Nikog drugog neće biti briga za ovo, osim mene“: Metju Peri je imao jednu želju za poslednju scenu iz „Prijatelja“…

Nova 07.11.2023
Glumac Metju Peri preminuo je 28. oktobra u 55. godini života. Publika ga najbolje pamti kao Čendlera Binga iz serije „Prijatelji“, a Peri je prošle godine objavio i memoare „Prijatelji, ljubavnici i velika strašna stvar“ u kojima je otkrio… »
"Oženio sam se njom i odvezli su me nazad" Iza kultne scene venčanja monike i Čendlera krije se bolna istina, ovo niko nije…

"Oženio sam se njom i odvezli su me nazad" Iza kultne scene venčanja monike i Čendlera krije se bolna istina, ovo niko nije…

Kurir 07.11.2023
Iznenada preminuli glumac Metju Peri tokom svoje karijere snimio je desetine scena koje su postale kultne i obeležile seriju "Prijatelji", u kojoj je glumio Čendlera Binga, a iza nekih se kriju tužne priče za koje su tek retki znali. Metju se u svojim… »

Vesti dana »