Povezane vesti

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom

Politika 08.11.2023
Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom, saopštio je predsednik Crne Gore Jakov Milatović. Crnogorski predsednik je u emisiji u emisiji "Pres plus" na TV „Adria“ rekao da će se na popisu izjasniti isto kao 2011. godine i… »
Milatović: Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom

Milatović: Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom

Večernje novosti 08.11.2023
NA POPISU ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom, saopštio je predsednik Crne Gore Jakov Milatović. Foto: Fejsbuk/Vremenska.Prognoza By Dušan On je u emisiji "Pres plus" na Adria televiziji rekao da će se na popisu izjasniti isto… »
Tačno u 18 časova: Predsednik večeras na TV Prva o najaktuelnijim temama

Tačno u 18 časova: Predsednik večeras na TV Prva o najaktuelnijim temama

Večernje novosti 08.11.2023
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić večeras će biti gost "Vesti" na TV Prva. Foto: Printskrin TV Prva Gostovanje će biti realizovano od 18 sati. Predsednik Vučić tom prilikom govoriće o najaktuelnijim temama. BONUS VIDEO: NAŠA SNAGA STE VI - LjUDI KOJI… »
Ja sam Crnogorac koji govori srpskim jezikom Milatović dao odgovor na pitanje kako će se izjasniti na predstojećem popisu

Ja sam Crnogorac koji govori srpskim jezikom Milatović dao odgovor na pitanje kako će se izjasniti na predstojećem popisu

Kurir 08.11.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović ponovio je da će se na predstojećem popisu stanovništva izjasniti kao Crnogorac, koji govori srpskim jezikom. Tako se, kaže Jakov Milatović, izjasnio i na popisu održanom 2011. godine, kao i njegova porodica… »
Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom

RTS 08.11.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović ponovio je da će se na predstojećem popisu stanovništva izjasniti kao Crnogorac, koji govori srpskim jezikom. Tako se, kaže Milatović, izjasnio i na popisu održanom 2011. godine, kao i njegova porodica. "Po… »
Predsednik Crne Gore: Dati Vladi 100 dana da vidimo kako će se pokazati

Predsednik Crne Gore: Dati Vladi 100 dana da vidimo kako će se pokazati

Euronews 08.11.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da novu vladu nije bilo lako formirati, zbog mnoštva zahteva političkih subjekata, ali da je premijer Milojko Spajić, kako kaže, mogao to mudrije da ispregovara. "U svakom slučaju, nije dobro imati… »
Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, koji govori srpskim jezikom

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, koji govori srpskim jezikom

RTV 08.11.2023
PODGORICA - Predsednik Crne Gore Jakov Milatović ponovio je da će se na predstojećem popisu stanovništva izjasniti kao Crnogorac, koji govori srpskim jezikom. Tako se, kaže, izjasnio i na popisu održanom 2011. godine, kao i njegova porodica. Po… »
Milatović: Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom

Milatović: Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom

Vesti online 08.11.2023
Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom, saopštio je predsednik Crne Gore Jakov Milatović. On je rekao da će se na popisu izjasniti isto kao 2011. godine i kako se njegova porodica izjasnila. – Po nacionalnoj… »
Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Radio sto plus 08.11.2023
“Po nacionalnoj pripadnosti sam Crnogorac, a govorim srpskim jezikom”, istakao je Milatović u sinoćnoj emisiji na Adria televiziji. Sastanak premijera Milojka Spajića sa predstavnicima vladajuće većine, opozicije, saveta manje brojih naroda… »
Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Nedeljnik 08.11.2023
(Beta) – Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da će se na popisu izjasniti kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom dodajući da su se on i njegova porodica tako izjasnili 2011. godine. „Po nacionalnoj pripadnosti sam Crnogorac, a… »
Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

N1 Info 08.11.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da će se na popisu izjasniti kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom dodajući da su se on i njegova porodica tako izjasnili 2011. godine. „Po nacionalnoj pripadnosti sam Crnogorac, a govorim srpskim… »
Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Danas 08.11.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da će se na popisu izjasniti kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom dodajući da su se on i njegova porodica tako izjasnili 2011. godine. „Po nacionalnoj pripadnosti sam Crnogorac, a govorim srpskim… »
Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Milatović: Izjasniću se kao Crnogorac, govorim srpskim jezikom

Novi magazin 08.11.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da će se na popisu izjasniti kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom dodajući da su se on i njegova porodica tako izjasnili 2011. godine. "Po nacionalnoj pripadnosti sam Crnogorac, a govorim srpskim… »
Milatović: Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom

Milatović: Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom

Sputnik 08.11.2023
Na popisu ću se izjasniti kao Crnogorac, a govorim srpskim jezikom, saopštio je predsjednik Crne Gore Jakov Milatović. On je u emisiji u emisiji "Pres plus" na Adria televiziji rekao da će se na popisu izjasniti isto kao 2011. godine i kako se… »
Milatović dotakao dno: Nisam Srbin, samo pričam srpski!

Milatović dotakao dno: Nisam Srbin, samo pričam srpski!

Pravda 08.11.2023
Milatović je i zvanično potvrdio da sebe ne vidi kao Srbina... Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da će se na predstojećem popisu izjasniti kao Crnogorac koji govori srpskim jezikom i dodao se isto izjasnio 2011. godine. U politiku je… »

Vesti dana »