Povezane vesti

"Nisam umro kad je pucano u mene, već kad sam video ko je pucao" Podignuta optužnica protiv Jadranke koja je pokušala da…

"Nisam umro kad je pucano u mene, već kad sam video ko je pucao" Podignuta optužnica protiv Jadranke koja je pokušala da…

Blic 08.11.2023
Jadranka K. (36) je krajem februara u Šidu nožem napala svog emotivnog partnera Boška N. (44) i nanela mu više uboda u predelu stomaka i leđa, a sada je Viši sud u Sremskoj Mitrovici potvrdio optužnicu zbog krivičnog dela ubistva u pokušaju… »
"Nisam umro kad su pucali na mene, već kad sam video ko je... Živ sam!" Optužnica protiv Jadranke za pokušaj ubistva Boška…

"Nisam umro kad su pucali na mene, već kad sam video ko je... Živ sam!" Optužnica protiv Jadranke za pokušaj ubistva Boška…

Kurir 08.11.2023
Viši sud u Sremskoj Mitrovici potvrdio je optužnicu protiv Jadranke K. (36) iz Vršca zbog krivičnog dela ubistva u pokušaju. Ona je, kako prenosi Ozon.rs, optužena da je svom vanbračnog partneru Bošku N. (44) iz Šida, krajem februara ove godine… »
Podignuta optužnica protiv Jadranke koja je izbola partnera: Boško će biti glavni svedok na sudu

Podignuta optužnica protiv Jadranke koja je izbola partnera: Boško će biti glavni svedok na sudu

Telegraf 08.11.2023
Jadranka je vanbračnog supruga izbola krajem februara. Viši sud u Sremskoj Mitrovici potvrdio je optužnicu protiv Jadranke K. (36) iz Vršca zbog krivičnog dela ubistva u pokušaju. Ona je optužena da je vanbračnog partnera Boška N. (44) iz Šida… »

Vesti dana »