Povezane vesti
Završen 28. Jugoslovenski pozorišni festival „Bez prevoda“ u Užicu
Danas 08.11.2023
Nagrada Ardalion za najbolju predstavu pripala je produkciji Jugoslovenskog dramskog pozorišta, Sofoklovom „Edipu“, u režiji Vita Taufera, a isto priznanje u kategoriji za najbolju režiju dodeljeno je Veljku Mićunoviću, za inscenaciju romana Slobodana… »
„Edip“ pobednik, predstavi „Očevi i oci“ najviše nagrada: Završen 28. Jugoslovenski pozorišni festival „Bez prevoda“…
Nova 08.11.2023
Nagrada “Ardalion” za najbolju predstavu 28. JPF "Bez prevoda“ dodeljena je predstavi "Edip" Jugoslovenskog dramskog pozorišta za "osobeno tumačenje klasike na savremen način“, saopštio je sinoć Žiri Festivala u Užicu. “Ardalion” za najbolju režiju… »
Završen jugoslovenski pozorišni festival Najbolja predstava „Edip“, glumac Milan Marić, a glumica Vanja Ejdus
Kurir 08.11.2023
Za najbolju predstavu na 28. Jugoslovenskom pozorišnom festivalu žiri je proglasio i dodelio nagradu Ardaliona za najbolju predstavu predstavi „Edip“ Jugoslovenskog dramskog pozorišta Beograd za osobeno tumačenje klasike na savremen način. Ova nagrada je… »
Vesti dana »
Prazna srpska stolica na samitu EU–Zapadni Balkan kao zloslutno upozorenje na propast jedne politike
Rešetka pre 42 minutajoš 49 povezanih
Kovač za RTV: Težak dan za Srbiju, ne postoji razumevanje Brisela za dosadašnje zalaganje
RTV pre 2 satajoš 31 povezana
„Višak nastao uvozom“: Farmeri širom Srbije danas prosipali mleko jer im je otkazan prevoz do mlekara
Danas pre 4 satijoš 10 povezanih





