Povezane vesti
Prodaje se hotel Splendid u centru Beograda, početna cena 2,9 miliona evra
Nova ekonomija 08.11.2023
Kompanija DT Properties Novi Beograd oglasila je prodaju hotela Splendid, koji se nalazi u epicentru Beogradu, po početnoj ceni od 2,9 miliona evra, objavila je eKapija. Hotel se prodaje putem javnog nadmetanja, u paketu sa poslovnom zgradom, a javno… »
Poznati beogradski hotel po drugi put oglašen na prodaju: Početna cena 2,9 miliona evra
Blic 08.11.2023
Kompanija DT Properties Novi Beograd oglasila je prodaju hotela Splendid u Beogradu, po početnoj ceni od 2,9 miliona evra. Hotel Splendid se prodaje putem javnog nadmetanja, u paketu sa poslovnom zgradom. DT Properties je kupio hotel Splendid takođe na… »
Ponovo se prodaje hotel Splendid u Beogradu
N1 Info 08.11.2023
Kompanija DT Properties Novi Beograd oglasila je prodaju hotela Splendid u Beogradu, po početnoj ceni od 2,9 miliona evra, piše eKapija. Hotel se prodaje putem javnog nadmetanja, u paketu sa poslovnom zgradom. DT Properties je kupio hotel Splendid takođe… »
Hotel Splendid ponovo na prodaju, početna cena 2,9 miliona evra
Biznis.rs 08.11.2023
Zgrada u najstrožem centru grada ima 1.145 kvadrata. Kompanija DT Properties Novi Beograd oglasila je prodaju hotela Splendid u Beogradu, po početnoj ceni od 2,9 miliona evra Hotel se prodaje putem javnog nadmetanja, u paketu sa poslovnom zgradom, a… »
Vesti dana »
Vozač autobusa smrti najverovatnije zaspao: Poljski ministar infrastrukture naredio pojačane inspekcije
Euronews pre 6 minutajoš 44 povezane
Upozorenje zbog visokih temperatura: U Šumadiji pojačana pripravnost od 15. do 17. avgusta
iKragujevac pre 51 minutajoš 21 povezana
Poljoprivrednici iz okoline Zrenjanina protestvovali zbog otkupne cene žitarica
Serbian News Media pre 46 minutajoš 11 povezanih
Ko je Itan Tompson, novi košarkaš Partizana? "Ortak" Karlika Džonsa i "oružje" koje mnogi ne shvataju ozbiljno
Telegraf pre 21 minutajoš 16 povezanih





