Povezane vesti

Novak jedva čeka da obuče srpski dres

Novak jedva čeka da obuče srpski dres

Politika 08.11.2023
Pred početak završnog mastersa u Torinu Novak Đoković obratio se navijačima, ali ne povodom tog turnira već povodom Dejvis kupa. Srpski as još jednom je želeo da istakne da mu je čast što će igrati za reprezentaciju i podsetio je 2010. godinu… »
Srbija je čekala ovu novakovu poruku! Pusti grend slemove, znaš šta je najvažnije: Čast mi je da igram za moju zemlju!

Srbija je čekala ovu novakovu poruku! Pusti grend slemove, znaš šta je najvažnije: Čast mi je da igram za moju zemlju!

Mondo 08.11.2023
Novak Đoković oglasio se i poslao poruku pred Dejvis kup. Novak Đoković oglasio se i poslao poruku pred Dejvis kup. Srpski teniser Novak Đoković obratio se javnosti nakon osvajanja mastersa u Parizu, spreman da ispuni sledeća dva velika cilja koja… »
Novak uzbuđen pred mečeve Srbije u Dejvis kupu

Novak uzbuđen pred mečeve Srbije u Dejvis kupu

Sportske.net 08.11.2023
Sem nastupa na Završnom mastersu u Torinu, Novak Đoković će vraniti boje Srbije u završnici Dejvis kupa. Najbolji teniser sveta je snimio kratku poruku za zvaničnu stranicu tog takmičenja na društvenim mrežama u kojoj ističe da je Dejvis kup… »
Oglasio se Novak Đoković: Jedna titula za najboljeg je posebna

Oglasio se Novak Đoković: Jedna titula za najboljeg je posebna

Večernje novosti 08.11.2023
Dok svi sa nestrpljenjem očekuju žreb za grupnu fazu takmičenja na Završnom mastersu, Novak Đoković čeka samo jedno - nastup za reprezentaciju Srbije na finalnom turniru Dejvis kupa! FOTO: AP/Tanjug Završnica Dejvis kupa na programu je 21-26… »

Vesti dana »