Povezane vesti

SSP: Vučiću, svaki dan bez mamografa je izgubljen dan za neku Leskovčanku

SSP: Vučiću, svaki dan bez mamografa je izgubljen dan za neku Leskovčanku

Jug press 08.11.2023
LESKOVAC Predsedniče Vučić, umesto odgovora na pitanje ko je odlučio da je stadion važniji od života pa u Leskovcu nema mamografa već 11 godina plus 18 dana od kada ste ga doneli nakon što sam to od vas tražila, dobili smo saopštenje SNS-a koje… »
Predsednik leskovačkih naprednjaka odgovorio Jeleni Spirić

Predsednik leskovačkih naprednjaka odgovorio Jeleni Spirić

Jugmedia 08.11.2023
Gospođo Spirić, kada odgovor ili saopštenje uputi Gradski odbor Srpske napredne stranke, budite sugurni da iza svake reči stoji rukovodstvo odbora na čelu sa predsednikom na čije sam mesto ponovo izabran aprila tekuće godine, navodi se u… »
SNS: SSP sklon iznošenju neistina

SNS: SSP sklon iznošenju neistina

Jug press 08.11.2023
LESKOVAC Gospođo Spirić, kada odgovor ili saopštenje uputi Gradski odbor Srpske napredne stranke, budite sugurni da iza svake reči stoji rukovodstvo odbora na čelu sa predsednikom na čije sam mesto ponovo izabran aprila tekuće godine. Ovom prilikom… »
Nastavlja se oštra predizborna prepiska saopštenjima Cvetanovića, Spirićeve i Stojanovića

Nastavlja se oštra predizborna prepiska saopštenjima Cvetanovića, Spirićeve i Stojanovića

Rešetka 08.11.2023
Jelena Spirić je ponovo napala doskorašnju lokalnu vlast i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, odgovorio je joj je lično Goran Cvetanović, a dužan nije ostao ni Saša Stojanović. Sva njihova saopštenja prenosimo u celosti: SPIRIĆ: SVAKI DAN… »
Spirićeva ponovo pisala Vučiću: Ko je odlučio da je stadion važniji od života?

Spirićeva ponovo pisala Vučiću: Ko je odlučio da je stadion važniji od života?

Jugmedia 08.11.2023
Predesdnica Gradskog odbora Stranke slobode i pravde Leskovac Jelena Spirić, uputila je danas još jedno otvoreno pismo u kome je uputila pitanja predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, a koja se, opet, tiču mamografa i novoizgrađenog stadiona u… »

Vesti dana »