Povezane vesti
Kako su Huti oborili skupocenu američku letelicu
Politika 09.11.2023
Prema podacima Kongresne istraživačke službe, koji su objavljeni prošle godine, svaki dron MQ-9 košta oko 30 miliona dolara. Američka bespilotna letelica tipa „MQ-9 riper” oborena je u sredu veče kod obale Jemena, potvrdio je zvaničnik američke odbrane… »
Huti oborili skupocenu američku letelicu: Objavljen snimak (video)
Pravda 09.11.2023
Jemenski Huti su oborili udarni dron američke vojske koji košta 30 miliona dolara i prikazali su snimak napada. Pentagon je potvrdio da su Huti oborili američku borbenu bespilotnu letjelicu MK-9 Reper kod obale Jemena u međunarodnom vazdušnom prostoru… »
Američki izviđački dron vredan 30 miliona dolara oboren iznad obale Jemena
Euronews 09.11.2023
Američki dron MQ-9 Reaper oboren je u večeras kod obale Jemena, potvrdio je zvaničnik američke odbrane za CBS News. On je rekao da je dron funkcionisao u međunarodnom vazdušnom prostoru, tačnije iznad međunarodnih voda. Centralna komanda SAD trenutno… »
Vesti dana »
Stanje sa požarima u Srbiji: Deliblatska peščara pod kontrolom, na Stolovima i dalje gori
Naslovi.ai pre 46 minutajoš 43 povezane
Od danas na snazi zabrana zalivanja, pranja ulica, punjenja bazena…
Ozon press pre 3 satajoš 22 povezane
Zemljotres jačine 7,4 Rihtera pogodio Kolumbiju, stradalo najmanje 20 ljudi
Politika pre 16 minutajoš 30 povezanih
Pregovori o minimalcu: Država predlaže rast na 600 evra, sindikati traže obećanih 650
N1 Info pre 1 satjoš 37 povezanih
Er Srbija uvodi direktne letove iz Niša za Beč i Maltu od 25. oktobra
Naissus info pre 2 satajoš 26 povezanih



