Povezane vesti

Dodik: Ne interesuje me šta Šmit govori, on nije legalni visoki predstavnik

Dodik: Ne interesuje me šta Šmit govori, on nije legalni visoki predstavnik

Radio sto plus 09.11.2023
“Nisam čuo šta Šmit govori. Radi se o nelegalnom tipu, koji prvo mora da pokaže sertifikat i odluku da je izabran na mesto visokog predstavnika. Tek onda može da krene u seriju laži i podmetanja, čemu je sklon”, rekao je Dodik novinarima u… »
Dodik: Ne interesuje me šta Šmit govori, on nije legalni visoki predstavnik

Dodik: Ne interesuje me šta Šmit govori, on nije legalni visoki predstavnik

Nedeljnik 09.11.2023
(Beta) – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik danas je ponovio da je Kristijan Šmit nelegalni visoki poredstavnik u BiH, koji može da govori tek kada pokaže odluku da je postavljen za visokog predstavnika. „Nisam čuo šta Šmit govori. Radi… »
Dodik: Jedini maligni uticaj u BiH imaju predstavnici SAD

Dodik: Jedini maligni uticaj u BiH imaju predstavnici SAD

RTV 09.11.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas da je američki ambasador u BiH Majkl Marfi manipulator koji, kako kaže, stalno laže i petlja, pa tako i kada govori o navodnom ruskom malignom uticaju u BiH. Dodik je rekao da jedini… »
Dodik odgovorio američkom ambasadoru o ruskom uticaju u BiH: Jedini maligni uticaj ima Amerika

Dodik odgovorio američkom ambasadoru o ruskom uticaju u BiH: Jedini maligni uticaj ima Amerika

Sputnik 09.11.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas da je američki ambasador u BiH Majkl Marfi manipulator koji, kako kaže, stalno laže i petlja, pa tako i kada govori o navodnom ruskom malignom uticaju u BiH. Dodik je rekao da jedini maligni… »
Dodik: Ne interesuje me šta Šmit govori, on nije legalni visoki predstavnik

Dodik: Ne interesuje me šta Šmit govori, on nije legalni visoki predstavnik

N1 Info 09.11.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik danas je ponovio da je Kristijan Šmit nelegalni visoki poredstavnik u BiH, koji može da govori tek kada pokaže odluku da je postavljen za visokog predstavnika. „Nisam čuo šta Šmit govori. Radi se o… »
Šmit sugeriše Dodiku da promeni stav, a Nešiću zamera ponašanje; Nešić: Bavim se zaštitom ustavnog poretka

Šmit sugeriše Dodiku da promeni stav, a Nešiću zamera ponašanje; Nešić: Bavim se zaštitom ustavnog poretka

RTV 09.11.2023
BANJALUKA - Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat jer njegovo imenovanje nije potvrđeno u Savetu bezbednosti UN, tvrdi da ništa nema protiv predsednika Republike Srpske, ali ima protiv njegovih odluka. "Ne… »
Šmit za RTRS: Dodik ne želi da razgovara sa mnom, a ne ja sa njim, trebalo bi da promeni stav

Šmit za RTRS: Dodik ne želi da razgovara sa mnom, a ne ja sa njim, trebalo bi da promeni stav

RTS 09.11.2023
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat jer njegovo imenovanje nije potvrđeno u Savetu bezbednosti UN, tvrdi da ništa nema protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, ali ima protiv njegovih odluka. Šmit… »
Šmit opet drži lekcije Dodiku

Šmit opet drži lekcije Dodiku

Vesti online 09.11.2023
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat jer njegovo imenovanje nije potvrđeno u Savetu bezbednosti UN, tvrdi da ništa nema protiv predsednika RS, ali ima protiv njegovih odluka. – Ne kažem da ja ne želim da… »
Spremna krivična protiv glavnog tužioca Kajganića: SNSD uzvraća udarac Tužilaštvu BiH zbog harange na Predsednika Dodika

Spremna krivična protiv glavnog tužioca Kajganića: SNSD uzvraća udarac Tužilaštvu BiH zbog harange na Predsednika Dodika

Večernje novosti 09.11.2023
ŠEF Kluba poslanika SNSD u Predstavničkom domu Parlamenta BiH Sanja Vulić najavila je da će narednih dana biti podneta krivična prijava protiv glavnog tužioca Tužilaštva BiH Milenka Kajganića jer, kako je navela, treba da objasni po kom je zakonu… »
Kristijan Šmit: „Nemam ja ništa protiv Dodika, ali…“

Kristijan Šmit: „Nemam ja ništa protiv Dodika, ali…“

Nedeljnik 09.11.2023
(Beta) – Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je sinoć da on nema ništa protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, ali da ima protiv njegovih odluka. Rekao je da je njegov posao u BiH da razgovara sa svima i da Dodika ne posmatra… »
Može li federalna policija da deluje na teritoriji Republike Srpske i da li je policija RS spremna i oružjem da brani Dodika…

Može li federalna policija da deluje na teritoriji Republike Srpske i da li je policija RS spremna i oružjem da brani Dodika…

Danas 09.11.2023
Nakon izjave federalnog ministra policije Rame Isaka kako će FUP uhapsiti predsednika RS-a Milorada Dodika ukoliko dobije naredbu Suda Bosne i Hercegovine, usledile su žestoke reakcije političara iz bh. entiteta RS uključujući i reakciju ministra… »
Šmit za RTRS: Nemam ništa protiv Dodika, ali imam protiv njegovih odluka

Šmit za RTRS: Nemam ništa protiv Dodika, ali imam protiv njegovih odluka

Novi magazin 09.11.2023
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je sinoć da on nema ništa protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, ali da ima protiv njegovih odluka. Rekao je da je njegov posao u BiH da razgovara sa svima i da Dodika ne posmatra kao… »
Šmit za RTRS: Nemam ništa protiv Dodika, ali imam protiv njegovih odluka

Šmit za RTRS: Nemam ništa protiv Dodika, ali imam protiv njegovih odluka

Danas 09.11.2023
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je večeras da on nema ništa protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, ali da ima protiv njegovih odluka. Rekao je da je njegov posao u BiH da razgovara sa svima i da Dodika ne posmatra kao… »

Vesti dana »