Povezane vesti

Čitajte u “Vestima”: I Evropa i Srbija

Čitajte u “Vestima”: I Evropa i Srbija

Vesti online 09.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je važno da Srbija ide napred na evropskom putu, ali da u isto vreme sačuva nacionalne interese. Najvažnija ekonomija Više o ovoj temi čitajte u sutrašnjem izdanju “Vesti”. Najvažnija ekonomija… »
Vučić: Napadima na porodicu žele da me izbace iz koloseka

Vučić: Napadima na porodicu žele da me izbace iz koloseka

Politika 09.11.2023
Povećanje plata u javnom sektoru naredne godine biće dvocifreno, penzije će morati da prate njihov rast, a biće uvećane i minimalne zarade, najavio je predsednik Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je sinoć da će pre kraja godine… »
Slobodna Bosna: Vučić sam sebi uputio poziv za novo gostovanje na TV i sa zadovoljstvom ga prihvatio, kamera mu najbolji drug

Slobodna Bosna: Vučić sam sebi uputio poziv za novo gostovanje na TV i sa zadovoljstvom ga prihvatio, kamera mu najbolji drug

Danas 09.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je „dobro da se u 31 od 34 poglavlja vidi napredak“ i da je važno da „Srbija ide napred na evropskom putu, ali da u isto vreme sačuva svoje nacionalne interese“, piše Slobodna Bosna. „Mislim da… »
Vučić o planu za povećanje plata u narednoj godini i izveštaju Evropske komisije: Važno da se vidi napredak

Vučić o planu za povećanje plata u narednoj godini i izveštaju Evropske komisije: Važno da se vidi napredak

Danas 08.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, komentarišući izveštaj Evropske komiisije, rekao je za TV Prva da je važno da se vidi napredak u medijskim slobodama. „Važno je da idemo napred na evropskom putu, ali da umemo da čuvamo i sačuvamo naše… »

Vesti dana »