Povezane vesti

Miketić: Brnabić ponovo slagala građane Srbije, tužiću je za sve izgovorene neistine

Miketić: Brnabić ponovo slagala građane Srbije, tužiću je za sve izgovorene neistine

Novi magazin 09.11.2023
"Ana Brnabić je ponovo slagala građane Srbije i ja ću je lično tužiti za sve izgovorene neistine. Ovo je dokaz da je ženska osoba prijavljena na mojoj adresi. Poštu na ovo nepoznato ime dobijam nekoliko nedelja unazad i to baš na moj broj stana i… »
„Fantomski birač živi u Jovankinoj vili“: Đorđe Miketić poklopio Anu Brnabić, tvrdi da premijerka laže i da za to…

„Fantomski birač živi u Jovankinoj vili“: Đorđe Miketić poklopio Anu Brnabić, tvrdi da premijerka laže i da za to…

Nova 09.11.2023
Ana Brnabić je ponovo slagala građane Srbije i ja ću je lično tužiti za sve izgovorene neistine, kaže za Nova.rs Đorđe Miketić iz stranke Zajedno, nakon što je predsednica Vlade Srbije sazvala konferenciju za novinare na kojoj je rekla da laže… »
Ana Brnabić: Nema „fantomskog glasača“ kod Đorđa Miketića, opozicija pokušava da destabilizuje zemlju

Ana Brnabić: Nema „fantomskog glasača“ kod Đorđa Miketića, opozicija pokušava da destabilizuje zemlju

Danas 09.11.2023
Na konferenciji za štampu predsednica Vlade Ana Brnabic govorila je o listama fantomskih glasača na koje apeluju opozicioni političari uoči izbora 17. decembra, optuživši deo opozicije za pokušaj destabilizacije. Demantovala je postojanje ovakvih… »
MIketić najavljuje tužbu protiv predsednice Vlade Srbije i poručuje: Brnabićeva svoje fantomske glasače neka prijavi na…

MIketić najavljuje tužbu protiv predsednice Vlade Srbije i poručuje: Brnabićeva svoje fantomske glasače neka prijavi na…

Danas 09.11.2023
„Ana Brnabić je ponovo slagala građane Srbije i ja ću je lično tužiti za sve izgovorene neistine. Imam dokaz da je ženska osoba prijavljena na mojoj adresi. Poštu na ovo nepoznato ime dobijam nekoliko nedelja unazad i to baš na moj broj stana i… »
Miketić najavljuje tužbu protiv predsednice Vlade Srbije i poručuje: Brnabićeva svoje fantomske glasače neka prijavi na…

Miketić najavljuje tužbu protiv predsednice Vlade Srbije i poručuje: Brnabićeva svoje fantomske glasače neka prijavi na…

Danas 09.11.2023
„Ana Brnabić je ponovo slagala građane Srbije i ja ću je lično tužiti za sve izgovorene neistine. Imam dokaz da je ženska osoba prijavljena na mojoj adresi. Poštu na ovo nepoznato ime dobijam nekoliko nedelja unazad i to baš na moj broj stana i… »
Premijerka održala konferenciju povodom slučaja „misterioznog stanara“ kod Miketića

Premijerka održala konferenciju povodom slučaja „misterioznog stanara“ kod Miketića

N1 Info 09.11.2023
Premijerka Srbije izjavila je danas da je brutalna laž informacija koju je objavio narodni poslanik stranke Zajedno Đorđe Miketić da je odjavio sa svoje adrese nepoznatu osobu, koja je bila prijavljena kao stanar bez njegovog znanja. Ona je na… »
Mahala tekstovima Nova.rs i vikala: Brnabić izgubila živce zbog priče Đorđa Miketića o fantomskim biračima u Beogradu

Mahala tekstovima Nova.rs i vikala: Brnabić izgubila živce zbog priče Đorđa Miketića o fantomskim biračima u Beogradu

Nova 09.11.2023
Premijerka Srbije izjavila je danas da je brutalna laž informacija koju je objavio narodni poslanik stranke Zajedno Đorđe Miketić da je odjavio sa svoje adrese nepoznatu osobu, koja je bila prijavljena kao stanar bez njegovog znanja. Ona je na… »
Premijerka održala konferenciju povodom slučaja „misterioznog stanara“ kod Miketića

Premijerka održala konferenciju povodom slučaja „misterioznog stanara“ kod Miketića

Novi magazin 09.11.2023
Premijerka Srbije izjavila je danas da je brutalna laž informacija koju je objavio narodni poslanik stranke Zajedno Đorđe Miketić da je odjavio sa svoje adrese nepoznatu osobu, koja je bila prijavljena kao stanar bez njegovog znanja. Ona je na… »
Šolakovi mediji nastavili sa kampanjom Brnabić: Sve je pokrenuto na osnovu brutalne laži Miketića, to je lako proverljivo

Šolakovi mediji nastavili sa kampanjom Brnabić: Sve je pokrenuto na osnovu brutalne laži Miketića, to je lako proverljivo

Kurir 09.11.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić odbacila je danas navode doskorašnjeg poslanika stranke Zajedno Đorđa Miketića, koji je tvrdio da je sa svoje adrese odjavio osobu "koja bila prijavljena kao stanar bez njegovog znanja", i dodala da je… »
Gospođo, otkud vi ovde? Miketiću stizala pošta s imenom nepoznate žene, u policiji ne znaju kako se fantomski birač…

Gospođo, otkud vi ovde? Miketiću stizala pošta s imenom nepoznate žene, u policiji ne znaju kako se fantomski birač…

Nova 09.11.2023
Fantomski birači bili su masovna pojava uoči prethodnih izbora, a jedan od njih se nedavno pojavio i na adresi Đorđa Miketića iz stranke Zajedno. On u razgovoru za Nova.rs govori o tome kako je uopšte otkrio da u stanu ima “podstanara” i kako… »

Vesti dana »