Povezane vesti

Drulović preuzeo Orliće: Za mene novi izazov, zadovoljan sam i srećan što ću da radim i sa ovom generacijom momaka

Drulović preuzeo Orliće: Za mene novi izazov, zadovoljan sam i srećan što ću da radim i sa ovom generacijom momaka

Sportski žurnal 09.11.2023
Direktor mlađih kategorija FSS Nikola Lazetić veruje da će novi selektor mlade reprezentacije doneti mnogo svojim autoritetom, znanjem, velikim iskustvom.... Novi selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije, igrači do 21 godine, Ljubinko Drulović… »
Orlići zvanično imaju novog selektora

Orlići zvanično imaju novog selektora

Sportski žurnal 09.11.2023
IO FSS verifikovao odluku o imenovanju Drulovića na mesto selektora mlade reprezentacije (U21). U Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije (FSS) održana je danas sednica Izvršnog odbora FSS na kojoj je verifikovana odluka o imenovanju Ljubinka… »
Posle bruke, "orlići" imaju novog selektora: Igraćemo dobar fudbal i imati pobednički mentalitet!

Posle bruke, "orlići" imaju novog selektora: Igraćemo dobar fudbal i imati pobednički mentalitet!

Mondo 09.11.2023
Ljubinko Drulović je zvanično postao novi selektor mlade reprezentacije Srbije. Ljubinko Drulović je zvanično postao novi selektor mlade reprezentacije Srbije. Novi selektor mlade reprezentacije Srbije Ljubinko Drulović zvanično je stupio na… »
Drulović zvanično predstavljen kao novi selektor Orlića

Drulović zvanično predstavljen kao novi selektor Orlića

Sport klub 09.11.2023
Omladinska reprezentacija Srbije dobila je novog selektora - Ljubinka Drulovića, čije je imenoanje potvrđeno na sednici Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije održanoj u četvrtak. Posle dvogodišnjeg angažmana u „A“ timu, kao asistent Dragana… »
Ozvaničen novi selektor Fudbalski savez verifikovao odluku o imenovanju Drulovića na mesto selektora „orlića”

Ozvaničen novi selektor Fudbalski savez verifikovao odluku o imenovanju Drulovića na mesto selektora „orlića”

Dnevnik 09.11.2023
STARA PAZOVA: U Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije (FSS) održana je danas sednica Izvršnog odbora FSS na kojoj je verifikovana odluka o imenovanju Ljubinka Drulovića za selektora mlade reprezentacije (U21). FSS je pre 10 dana sa mesta selektora… »

Vesti dana »