Povezane vesti

Evo koliku cifru je zaradila za samo jedan sat: Rada Manojlović dobila neverovatan bakšiš u Tutinu

Evo koliku cifru je zaradila za samo jedan sat: Rada Manojlović dobila neverovatan bakšiš u Tutinu

Story 10.11.2023
Rada Manojlović omiljena je pevačica zbog svog pristupa. Prirodna je i nema problem da pokaže i svoje mane, a pre svega jer ume da napravi atmosferu na nastupima. Zato Rada Manojlović bakšiš uvek dobije, a na jednoj svabi u Tutinu je dobila, kako se… »
Rada Manojlović za ovih 7 pesama na svadbi u Tutinu dobila neverovatnih 20.000€

Rada Manojlović za ovih 7 pesama na svadbi u Tutinu dobila neverovatnih 20.000€

Nova 10.11.2023
Kaže da se odlično provela. Pevačica Rada Manojlović oduševljena je svadbom u Tutinu koju je radila, a na kojoj je prema priči dobro upućenog izvora sa lica mesta „zgrnula“ čak 20.000 evra bakšiša. „Domaćini su bili divni. Oni žive u… »
Za sat vremena uzela: 20.000 evra Rada Manojlović progovorila o najvećem bakšišu na svadbi: "Mladenci i svatovi su se…

Za sat vremena uzela: 20.000 evra Rada Manojlović progovorila o najvećem bakšišu na svadbi: "Mladenci i svatovi su se…

Blic 10.11.2023
Poznato je da pevači, osim dobrog honorara, koji se broji u hiljadama evra, uzmu i dobar bakšiš na veseljima na kojima pevaju. Rada Manojlović je na jednoj svadbi u Tutinu zaradila čak 20.000 evra i to za samo sat vremena. - To je bilo jedno prelepo… »
Za sat vremena uzela 20.000€?! Rada Manojlović progovorila o najvećem bakšišu: Veoma sam zahvalna mladencima

Za sat vremena uzela 20.000€?! Rada Manojlović progovorila o najvećem bakšišu: Veoma sam zahvalna mladencima

Kurir 10.11.2023
Brojne su pevačice koje se bore za titulu kraljice bakšiša, a iako se nagađa o ciframa sada je progovorila Rada Manojlović o najvećem bakšišu. Naime, ona je pevala na jednoj svadbi u Tutinu sa koje je navodno otišla bogatija čak za 20.000 evra… »
Zahvalna sam mladencima: Rada Manojlović progovorila o najvećem bakšišu

Zahvalna sam mladencima: Rada Manojlović progovorila o najvećem bakšišu

Večernje novosti 09.11.2023
BROJNE su pevačice koje se bore za titulu kraljice bakšiša, a iako se nagađa o ciframa sada je progovorila Rada Manojlović o najvećem bakšišu. Foto: Printskrin Jutjub/Rada Manojlovic Naime, ona je pevala na jednoj svadbi u Tutinu sa koje je… »

Vesti dana »