Povezane vesti

Klop: Izjednačujući gol je trebalo da bude priznat, igrali smo loše

Klop: Izjednačujući gol je trebalo da bude priznat, igrali smo loše

Politika 10.11.2023
Trener fudbalera Liverpula Jigen Klop rekao je da je njegovoj ekipi trebalo da bude priznat izjednačujući gol u utakmici protiv Tuluza u Ligi Evropa, ali da ga više od toga brine loša igra u Francuskoj. Liverpul je sinoć izgubio od Tuluza sa 2:3, u… »
Klop: Izjednačujući gol... mislim da nije bila ruka, ali kako ja to mogu da odlučim?

Klop: Izjednačujući gol... mislim da nije bila ruka, ali kako ja to mogu da odlučim?

Sportski žurnal 10.11.2023
Klop je rekao da ekipa više ne sme da prima golove kakve je primila u Tuluzu. Trener Liverpula Jigen Klop navodi da je njegovoj ekipi trebalo da bude priznat izjednačujući gol u utakmici protiv Tuluza u Ligi Evrope, ali da ga više od toga brine loša… »
Klop besneo zbog poništenog gola i konferencije za medije: "Čija je ovo ideja!?"

Klop besneo zbog poništenog gola i konferencije za medije: "Čija je ovo ideja!?"

Sportske.net 10.11.2023
Trener fudbalera Liverpula Jigen Klop rekao je da je njegovoj ekipi trebalo da bude priznat izjednačujući gol u utakmici protiv Tuluza u Ligi Evropa, ali da ga više od toga brine loša igra u Francuskoj. Liverpul je sinoć izgubio od Tuluza sa 2:3, u… »
Klop ljut kao ris: Trebalo je da izjednačujući gol bude priznat, igrali smo loše

Klop ljut kao ris: Trebalo je da izjednačujući gol bude priznat, igrali smo loše

Večernje novosti 10.11.2023
Trener fudbalera Liverpula Jirgen Klop rekao je da je njegovoj ekipi trebalo da bude priznat izjednačujući gol u utakmici protiv Tuluza u Ligi Evropa, ali da ga više od toga brine loša igra u Francuskoj. FOTO: Tanjug/AP Liverpul je sinoć izgubio od… »

Vesti dana »