Povezane vesti
Dodik: Prvo zakon o Ustavnom sudu BiH, pa onda rad na 14 prioriteta iz Mišljenja Evropske komisije
Novi magazin 10.11.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se na ispunjavanju 14 prioriteta iz Mišljenja Evropske komisije može početi raditi tek nakon što se usvoji zakon o Ustavnom sudu BiH, kojim bi se iz tog suda izbacile strane sudije. On je rekao… »
Dodik: Prvo Ustavni sud BiH; Bez toga nema dalje
RTV 10.11.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će pregovori predstavnika Srpske sa partnerima na nivou BiH o ispunjavanju 14 prioriteta iz Mišljenja Evropske komisije biti vraćeni na dogovor iz juna i samo on može biti smernica… »
Dodik: U stranim mentorima vide garanciju za svoje političko preživljavanje
Pravda 10.11.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će pregovori predstavnika Srpske sa partnerima na nivou BiH o ispunjavanju 14 prioriteta iz Mišljenja Evropske komisije biti vraćeni na dogovor iz juna i samo on može biti smernica daljeg rada… »
Vesti dana »

Uveden policijski sat u dijelu Los Angelesa usred protesta protiv Trumpove politike
Al Jazeera pre 1 satjoš 15 povezanih

Pred nama je topao dan, ali se u pojedinim krajevima Srbije očekuju pljuskovi i grmljavina: Rhmz objavio vremensku prognozu za danas
Kurir pre 1 satjoš 14 povezanih

Kurir u Gracu, uživo ispred srednje škole u kojoj se dogodio masakr: Dečak izbegao smrt tako što se pravio mrtav
Kurir pre 40 minutajoš 12 povezanih

Ukrajinski zvaničnici: Dve osobe poginule u ruskim napadima na Harkov, najmanje 60 povređeno
Nova pre 9 minutajoš 11 povezanih