Povezane vesti
Dobit Petrola porasla uprkos padu prihoda
Bloomberg Adria 10.11.2023
Slovenačka Grupa Petrol ostvarila je 5,2 milijarde evra prihoda od prodaje u prvih devet meseci 2023. godine, što je pad od 26 odsto u poređenju s istim periodom prošle godine, dok je neto dobit povećana na 95 miliona evra, objavili su iz kompanije u… »
Petrol: Rast dobiti u devet mjeseci unatoč padu prihoda
SEEbiz 10.11.2023
LJUBLJANA - Grupa Petrol u prvih je devet mjeseci ove godine ostvarila 5,2 milijarde eura prihoda, što je 26 posto manje nego u istom razdoblju lani, zbog nižih cijena naftnih derivata i smanjenog obujma trgovanja električnom energijom i prirodni gas… »
Rast prihoda i profita kompanije Rheinmetall
Biznis.rs 10.11.2023
Prodaja nemačkog proizvođač oružja 14 odsto veća. Prodaja i zarada u prvih devet meseci 2023. nemačkog proizvođača oružja Rheinmetall porasli su u poređenju sa istim periodom prošle godine. Kompanija je zabeležila rast svoje knjige narudžbina u pozadini… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, sutra promenljivo i svežije uz pad temperature
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 36 povezanih

Vuk Cvijić za N1: Bez ikakvog povoda policajac me poprskao nekim sredstvom, bio sam slep sat vremena
N1 Info pre 2 satajoš 9 povezanih

Crta podnela tri krivične prijave u vezi sa protestima u Novom Sadu, Beogradu i Vrbasu
N1 Info pre 3 satajoš 23 povezane

Tramp sada traži mirovni plan za Ukrajinu, ne pominje više primirje
Beta pre 28 minutajoš 23 povezane