Povezane vesti
SAD razmatraju navode da srpske kompanije krše sankcije Rusiji: EU traži jače mere
N1 Info 10.11.2023
Sjedinjene Države svesne su postojanja i razmatraju izveštaje o srpskim kompanijama koje, nasuprot sankcijama, Rusiji izvoze dobra koja se mogu koristiti u vojnoj industriji, navodi se u odgovoru Stejt departmenta koji objavljuje Glas Amerike. “Ponovo… »
SAD razmatraju navode da srpske kompanije krše sankcije Rusiji
Slobodna Evropa 10.11.2023
Sjedinjene Američke Države razmatraju izveštaje o srpskim kompanijama koje, nasuprot sankcijama, Rusiji izvoze robu koja se može koristiti u vojnoj industriji, naveo je američki Stejt departmenta na upit Glasa Amerike. Evropska unija (EU) takođe… »
SAD razmatraju navode da srpske kompanije krše sankcije Rusiji, EU traži jače mere protiv njihovog zaobilaženja
Glas Amerike 10.11.2023
Sjedinjene Države svesne su postojanja i razmatraju izveštaje o srpskim kompanijama koje, nasuprot sankcijama, Rusiji izvoze dobra koja se mogu koristiti u vojnoj industriji, navodi se u odgovoru Stejt departmenta na upit Glasa Amerike. “Ponovo… »
Vesti dana »

Sukob na ulicama Beograda: Tužilaštvo pod pritiskom traži reakciju VST-a
Serbian News Media pre 1 satjoš 24 povezane

Glamočić: U pripremi novi zakon koji će bolje urediti kontrolu hrane i zdravlja životinja
Radio 021 pre 1 satjoš 13 povezanih

"Legla sam, a onda se krevet zatresao": Devojka iz Gornjeg Milanovca opisala zemljotres: "Nisam očekivala"
Blic pre 4 satijoš 17 povezanih

Studenti u blokadi: Snimci nezakonito prosleđeni režimskim medijima
N1 Info pre 11 minutajoš 13 povezanih

U Vojvodini se očekuje kiša u nedelju pretežno sunčano i veoma toplo, moguć olujni vetar tokom noći
Dnevnik pre 3 satajoš 29 povezanih