Povezane vesti

Evo i Mesine: "Čista novinarska interpretacija, poštujem Zvezdu i Nejpira, ne pregovaramo sa igračima iz drugih timova"

Evo i Mesine: "Čista novinarska interpretacija, poštujem Zvezdu i Nejpira, ne pregovaramo sa igračima iz drugih timova"

Sportske.net 11.11.2023
Neverovatne stvari se dešavaju od jutros u vezi košarkaša Crvene zvezde Šabaza Nejpira, koji igra katastrofalno od početka sezone, a doveden je u redove šampiona Srbije kao najveće pojačanje. Navijači Zvezde su nezadovoljni njegovim partijama, a… »
I meni je to isto uradio, on je dinosaurus! Italijan bacio "pod voz" i košarkaša Zvezde, Majk Džejms mu odmah uzvratio!

I meni je to isto uradio, on je dinosaurus! Italijan bacio "pod voz" i košarkaša Zvezde, Majk Džejms mu odmah uzvratio!

Mondo 11.11.2023
Kevin Pangos i Šabaz Nejpir su se našli na udaru Etorea Mesine, a to se nije svidelo Majku Džejmsu. Kevin Pangos i Šabaz Nejpir su se našli na udaru Etorea Mesine, a to se nije svidelo Majku Džejmsu. Velka se prašina digla oko izjava Etorea Mesine… »
Majk Džejms osuo paljbu po Mesini: "A, da se pogledaš u ogledalo?"

Majk Džejms osuo paljbu po Mesini: "A, da se pogledaš u ogledalo?"

Sportske.net 11.11.2023
Košarkaš Monaka i jedna od najvećih zvezdi evropske košarke Majk Džejms prokomentarisao je današnja dešavanja u kojima su glavni likovi trener i igrač Armanija Etore Mesina i Kevin Pengos, te plejmejker Crvene zvezde Šabaz Nejpir. Tokom subotnjeg… »
Ponovo se oglasio Etore Mesina

Ponovo se oglasio Etore Mesina

Sportski žurnal 11.11.2023
”Nikada nisam rekao da Nejpir želi da se vrati”. Italijanski mediji jutros su izneli izjavu trenera Armanija Etorea Mesine da plejmejker Crvene zvezde Šabaz Nejpir šalje poruke sa željom da se vrati u Milano: - Prošle sezone sa Nejpirom smo… »
„Nikad to nisam rekao, čista novinarska interpretacija“

„Nikad to nisam rekao, čista novinarska interpretacija“

Sport klub 11.11.2023
Nakon što je Šabaz Nejpir poručio Etoreu Mesini da "ne laže navijače", oglasio se i iskusni trener koji je demantovao da je rekao da Nejpir želi da se vrati u Olimpiju. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. Korijere dela sera… »
Nejpir odbrusio Mesini: Prestani da lažeš, srećan sam u Zvezdi

Nejpir odbrusio Mesini: Prestani da lažeš, srećan sam u Zvezdi

Vesti online 11.11.2023
Košarkaš Crvene zvezde Šabaz Nejpir oglasio se na društvenim mrežama nakon reči italijanskog trenera Etorea Mesine koji je uzbukrkao košarkašku javnost, pogotovo navijače crveno-belih! Naime, Mesina je rekao da Nejpir šalje poruke svojim bivšim… »
Nejpir žestoko odgovorio Mesini posle sramne izjave, oglasio se nakon očajnih partija

Nejpir žestoko odgovorio Mesini posle sramne izjave, oglasio se nakon očajnih partija

Nova 11.11.2023
Nije hteo da ćuti... Košarkaš Crvene zvezde Šabaz Nejpir oglasio se nakon izjave trenera Etorea Mesine, koji je istakao kako Amerikanac želi da se vrati u Milanu i kako već šalje poruke prijateljima. „Ok, shvatam. Tvoj tim nije počeo kako bi ti… »
Zvezdin plej žestoko odgovorio Mesini

Zvezdin plej žestoko odgovorio Mesini

Sportski žurnal 11.11.2023
”Prestani da lažeš, srećan sam što sam u Zvezdi”. Trener Armanija Etore Mesina je za italijanske medije rekao da Šabaz Nejpir šalje poruke preko svojih prijatelja da želi da se vrati u Milano. Usledio je brz odgovor Zvezdinog pleja: - Ok… »
Italijan zbog Nejpira izdao hitno saopštenje! Otkrio šta je istina: "Pričao sam sa novinarima o Šabazu, ali..."

Italijan zbog Nejpira izdao hitno saopštenje! Otkrio šta je istina: "Pričao sam sa novinarima o Šabazu, ali..."

Mondo 11.11.2023
Etore Mesina izdao je saopštenje povodom navoda u vezi Šabaza Nejpira i odlaska iz Zvezde. Etore Mesina izdao je saopštenje povodom navoda u vezi Šabaza Nejpira i odlaska iz Zvezde. Šabaz Nejpir glavna je tema u srpskim i italijanskim medijima od… »
Haos, košarka ovo ne pamti: Zvezdin plejmejker Nejpir javno odgovorio slavnom Etoreu Mesini posle izjave koja je uzburkala…

Haos, košarka ovo ne pamti: Zvezdin plejmejker Nejpir javno odgovorio slavnom Etoreu Mesini posle izjave koja je uzburkala…

Večernje novosti 11.11.2023
KOŠARKAŠ Crvene zvezde Šabaz Nejpir oglasio se povodom izjave trenera Armanija Etorea Mesine da plejmejker crveno-belih piše poruke prijateljima kako želi da se vrati u Milano. M. Vukadinović Igrač kluba sa Malog Kalemegdana se oglasio na… »
Mesina se oglasio saopštenjem zbog Nejpira: Imam najveće moguće poštovanje prema Zvezdi i njemu

Mesina se oglasio saopštenjem zbog Nejpira: Imam najveće moguće poštovanje prema Zvezdi i njemu

Telegraf 11.11.2023
Nadamo se da je ovim saopštenjem stavljena tačka na sve spekulacije. Priča oko Šabaza Nejpira i Etorea Mesine polako je počela da dobija obrise "sapunice", pošto su u subotu videli "prepucavanja" njih dvojice u javnosti! Najpre se pojavila vest da… »

Vesti dana »