Povezane vesti

Novak progovorio o stefanovom navijanju za crno-bele Zabraniću mu da gleda Partizan ako bude vređao Zvezdu

Novak progovorio o stefanovom navijanju za crno-bele Zabraniću mu da gleda Partizan ako bude vređao Zvezdu

Dnevnik 11.11.2023
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković veliki je navijač Crvene zvezde, ali sin Stefan nije krenuo očevim stopama, već su mu draže crno-bele boje. - Neki kažu da sam sinu dozvolio da navija za Partizan, a zvezdaš sam. Pitaju kako sam kao otac… »
Đoković o Zvezdi i Partizanu: Svi smo iz istog naroda, nepojmljivo mi je da ne možeš da podržiš nekoga ko dolazi iz tvoje…

Đoković o Zvezdi i Partizanu: Svi smo iz istog naroda, nepojmljivo mi je da ne možeš da podržiš nekoga ko dolazi iz tvoje…

Sportski žurnal 11.11.2023
Pa to su naši ljudi, Srbi, čoveče! Došli smo do takve neverovatne podele - priča Novak. Novak Đoković je u intervjuu za “Novosti” govorio o brojnim temama, jedna od njih Crvena zvezda i Partizan. Navijate za Zvezdu, ali ističete da gledate oba… »
Novak Đoković: ''Velikog Željka Obradovića jako cenim i volim, a Stefanu sam postavio uslov''

Novak Đoković: ''Velikog Željka Obradovića jako cenim i volim, a Stefanu sam postavio uslov''

Sportske.net 11.11.2023
Najbolji teniser sveta i najbolji srpski sportista svih vremena Novak Đoković govorio je u opširnom intervjuu za '' Večernje novosti'' o brojnim aktuelnim temama, a s obzirom da ga sve češće viđamo i na košarkaškim utakmicama, zajedno sa sinom… »
Evo zašto moj stefan navija za Partizan! Novak Đoković: Kako sam kao zvezdaš to dozvolio? Prosto je...

Evo zašto moj stefan navija za Partizan! Novak Đoković: Kako sam kao zvezdaš to dozvolio? Prosto je...

Mondo 11.11.2023
Novak Đoković pričao je o svom sinu Stefanu i njegovom navijanju za Partizan. Novak Đoković pričao je o svom sinu Stefanu i njegovom navijanju za Partizan. Novak Đoković otišao je u Torino po titulu i prvo mesto, pravio je šou na konferenciji… »

Vesti dana »