Povezane vesti

"Prezentuju da je okej da izgledaš kao prostitutka!" Haos u emisiji - Marina raspalila po starletama, pevač se umešao!

"Prezentuju da je okej da izgledaš kao prostitutka!" Haos u emisiji - Marina raspalila po starletama, pevač se umešao!

Mondo 11.11.2023
Marina Tadić komentarisala je starlete i rijaliti cice, a zbog njenog besa reagovao je pevač Adil Maskutović. Marina Tadić komentarisala je starlete i rijaliti cice, a zbog njenog besa reagovao je pevač Adil Maskutović. Pevačica Marina Tadić već… »
"Žene sumnjivog morala ne bi trebalo da budu na sceni": Marina Tadić napravila haos u emisiji, vodititelj je prekinuo: "Al’…

"Žene sumnjivog morala ne bi trebalo da budu na sceni": Marina Tadić napravila haos u emisiji, vodititelj je prekinuo: "Al’…

Blic 11.11.2023
Pevačice Marina Tadić i Slađa Alegro gostovale su u emisiji Zvezde Granda - Specijal, zajedno sa Adilom Maksutovićem, a u jednom trenutku povela se tema najvećeg problema žena, ali i velike sujete koja vlada među pripadnicama nežnijeg pola. - Ja… »
Marina Tadić napravila haos u emisiji: Dosta smo ćutali! Pevačica se uznemirila a onda je ovaj kolega smirivao: Al si se…

Marina Tadić napravila haos u emisiji: Dosta smo ćutali! Pevačica se uznemirila a onda je ovaj kolega smirivao: Al si se…

Kurir 11.11.2023
Marina Tadić i Slađa Alegro gostovale su u emisiji Zvezde Granda - Specijal, zajedno sa Adilom Maksutovićem, a pevačice su pokrenule temu najvećeg problema žena, ali i velike sujete koja vlada među pripadnicama nežnijeg pola. - Ja sam se doterala… »

Vesti dana »