Povezane vesti

"Trudim se da se osećam kao da je prvi put" Dragana Mirković otkrila tajnu uspeha, a ovo je njen recept za trajanje 40 godina

"Trudim se da se osećam kao da je prvi put" Dragana Mirković otkrila tajnu uspeha, a ovo je njen recept za trajanje 40 godina

Kurir 11.11.2023
Dragana Mirković u sedmoj epizodi "Rame uz rame sa Draganom" govorila je o svojoj karijeri, njenom pristupanju ka profesiji koja joj je promenila život iz korena. Folk zvezda je priznala koliko sebe daje sebe kroz posao i šta je ono što joj donosi… »
Nakon 40 godina blistave karijere, ovo je najviše usrećuje: Dragana otkrila šta je ispunjava "Mislim da je to divan…

Nakon 40 godina blistave karijere, ovo je najviše usrećuje: Dragana otkrila šta je ispunjava "Mislim da je to divan…

Kurir 11.11.2023
Najveća regionalna muzička zvezda Dragana Mirković ove godine slavi 40 godina postojanja na estradi, a iza sebe ima niz hitova, projekata i inovacija koji sami za sebe govore o njenom uspehu. Dragana se na estradnom nebu pojavila sa samo 15 godina, a u… »
"Nikada nisam želela slepo da pratim trendove, jer to ne bih bila ja" Dragana Mirković otkrila šta je za nju bilo veliko…

"Nikada nisam želela slepo da pratim trendove, jer to ne bih bila ja" Dragana Mirković otkrila šta je za nju bilo veliko…

Kurir 11.11.2023
Najveća regionalna muzička zvezda Dragana Mirković ove godine slavi 40 godina blistave karijere. Od kako se pojavila na sceni bila je jedna od omiljenih pevačica, a tokom godina postojanja unekla je mnoge inovacije kada je u pitanju folk muzika. Folk… »
"Mačevala sam se sa bobanom, popela na česmu i..." Draganu Mirković znamo kao smernu i tihu, a evo šta je sve radila po…

"Mačevala sam se sa bobanom, popela na česmu i..." Draganu Mirković znamo kao smernu i tihu, a evo šta je sve radila po…

Kurir 11.11.2023
Najveća regionalna muzička zvezda Dragana Mirković ove godine slavi 40 godina postojanja na estradi, a iza sebe ima niz hitova, projekata i inovacija koji sami za sebe govore o njenom uspehu. Mirkovićeva, i pored ogromnog uspeha, velike popularnosti… »

Vesti dana »