Povezane vesti

Rekla sam mu dobili smo stan, a on je razumeo da su nam obili stan Ovako je Iva saznala da je dobitnik u igri Uzmi račun i…

Rekla sam mu dobili smo stan, a on je razumeo da su nam obili stan Ovako je Iva saznala da je dobitnik u igri Uzmi račun i…

Kurir 11.11.2023
Dobitnicu trosobnog stana u nagradnoj igri " Uzmi račun i pobedi" je Iva Raičević iz Zemuna, koja je poslala dobitni račun izdat na Voždovcu. "Nisam gledala izvlačenje, saznala sam da sam dobila kad su mi javili telefonom, zanimljivo je da kada sam… »
Dobitnica Iva Raičević: "Javila sam mužu da smo dobili stan, on se uplašio da su nam obili"

Dobitnica Iva Raičević: "Javila sam mužu da smo dobili stan, on se uplašio da su nam obili"

Telegraf 11.11.2023
Iva kaže da nije gledala izvlačenje i da je potpuno zaboravila na njega. Ekipa RTS-a posetila je dobitnicu trosobnog stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" Ivu Raičević iz Zemuna, koja je poslala dobitni račun izdat na Voždovcu. Nisam gledala… »
"Muž se uplašio, pomislio je da su nam obili stan"! Dobitnica nagrade "Uzmi račun i pobedi" ovako saznala sjajnu vest

"Muž se uplašio, pomislio je da su nam obili stan"! Dobitnica nagrade "Uzmi račun i pobedi" ovako saznala sjajnu vest

Mondo 11.11.2023
Dobitnica trosobnog stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" je Iva Raičević. Dobitnica trosobnog stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" je Iva Raičević. Dobitnica trosobnog stana u nagradnoj igri " Uzmi račun i pobedi" Iva Raičević… »
Dobitnica Iva Raičević: Javila sam mužu da smo dobili stan, a on se uplašio da su nam obili

Dobitnica Iva Raičević: Javila sam mužu da smo dobili stan, a on se uplašio da su nam obili

RTS 11.11.2023
Ekipa RTS-a posetila je dobitnicu trosobnog stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" Ivu Raičević iz Zemuna, koja je poslala dobitni račun izdat na Voždovcu. Nisam gledala emisiju, saznala sam da sam dobila kad su mi javili telefonom, zanimljivo… »

Vesti dana »