Povezane vesti

"Zašto meni minus tri poena?!" Turbulentno ocenjivanje takmičara u emisiji "Rame uz rame sa Draganom" napeto do samog kraja!

"Zašto meni minus tri poena?!" Turbulentno ocenjivanje takmičara u emisiji "Rame uz rame sa Draganom" napeto do samog kraja!

Kurir 11.11.2023
Večeras u plesnoj emisiji "Rame uz rame sa Draganom", 14 plesača je podeljeno u dve grupe, a specijalni član žirija je frontmen grupa Bit strit, Husa. Ove dve grupe su za zadatak imale tzv. plesni dvoboj, pa je svakoj dodeljena po jedna pesma Bit… »
"Pomislih, pa Gde ste našli ove duduke, a sada sam impresioniran" Husa Bit strit očaran plesnim duelom u stilu 90-tih (video)

"Pomislih, pa Gde ste našli ove duduke, a sada sam impresioniran" Husa Bit strit očaran plesnim duelom u stilu 90-tih (video)

Kurir 11.11.2023
Večeras u "Rame uz rame sa Draganom" su avangardni počeci igre. Postoje dve ekipe od po sedam članova, kreira se koreografija, a jedna grupa to radi uz numeru iz devedesetih "Opsesija", a druga "Gde si ti" obe pesme su hitovi Bit strita. Husa, frontmen… »

Vesti dana »