Povezane vesti

"Slao me u radnju pa tukao bebu": Oglasila se majka (19) iz Kraljeva čije je dete očuh prebijao, tvrdi da se zaključavao u…

"Slao me u radnju pa tukao bebu": Oglasila se majka (19) iz Kraljeva čije je dete očuh prebijao, tvrdi da se zaključavao u…

Kurir 12.11.2023
Ivana I. (19) majka sedmomesečne bebe kojoj je kako se sumnja, očuh Aleksandar K. (20) iz Kraljeva naneo teške telesne povrede, ispričala je da je pre izvesnog vremena i sama doživela nasilje. - Tada smo bili u njegovom stanu u Kraljevu. Tog dana smo… »
Oglasila se majka čiju je bebu pretukao očuh: „Počeo je da viče na mene, a onda mi je udario šamar“

Oglasila se majka čiju je bebu pretukao očuh: „Počeo je da viče na mene, a onda mi je udario šamar“

Nova 12.11.2023
Ivana I. (19) majka sedmomesečne bebe kojoj je kako se sumnja, očuh Aleksandar K. (20) iz Kraljeva naneo teške telesne povrede, ispričala je za „Blic“, da je pre izvesnog vremena i sama doživela nasilje. „Tada smo bili u njegovom stanu u… »
"Slao me u prodavnicu, pa je tukao" Oglasila se majka čiju je bebu prebio očuh u Kraljevu, jedna prostorija je sumnjiva!

"Slao me u prodavnicu, pa je tukao" Oglasila se majka čiju je bebu prebio očuh u Kraljevu, jedna prostorija je sumnjiva!

Mondo 12.11.2023
Oglasila se majka (19) čije dete je krvnički pretukao očuh u Kraljevu. Oglasila se majka (19) čije dete je krvnički pretukao očuh u Kraljevu. Ivana I. (19) majka sedmomesečne bebe kojoj je kako se sumnja, očuh Aleksandar K. (20) iz Kraljeva naneo… »
"Udario mi je šamar, pa uzeo telefon": Oglasila se majka (19) čije dete je krvnički pretukao očuh: "Ne znam šta joj je…

"Udario mi je šamar, pa uzeo telefon": Oglasila se majka (19) čije dete je krvnički pretukao očuh: "Ne znam šta joj je…

Blic 12.11.2023
Ivana I. (19) majka sedmomesečne bebe kojoj je kako se sumnja, očuh Aleksandar K. (20) iz Kraljeva naneo teške telesne povrede, ispričala je za „Blic“, da je pre izvesnog vremena i sama doživela nasilje. - Tada smo bili u njegovom stanu u… »

Vesti dana »