Povezane vesti

Prva slika perućice sa sinom! Plakao k'o kiša kada je postao otac, isplivala fotka iz porodilišta - "Hvala ti Bože!"

Prva slika perućice sa sinom! Plakao k'o kiša kada je postao otac, isplivala fotka iz porodilišta - "Hvala ti Bože!"

Mondo 12.11.2023
Ljuba Perućica objavio je prvu fotografiju sa suprugom Katarinom i naslednikom Aleksejom. Ljuba Perućica objavio je prvu fotografiju sa suprugom Katarinom i naslednikom Aleksejom. Pevač Ljuba Perućica pre nekoliko dana postao je otac dečaka Alekseja… »
Ljuba Perućica izveo ženu i bebu iz porodilišta, otkrili sve o porođaju i prinovi: Nije bio plan, ali su morali da me…

Ljuba Perućica izveo ženu i bebu iz porodilišta, otkrili sve o porođaju i prinovi: Nije bio plan, ali su morali da me…

Kurir 12.11.2023
Pevač Ljuba Perućica i njegova supruga Katarina Kolozeus dobili su sina, kojem su dali ime Aleksej, a ponosni tata došao je po mamu i bebu u porodilište. Ljuba je nasmejan stigao ispred bolnice, te je otkrio da je prisustvovao porođaju. Novopečeni… »
Morali su da me uspavaju, sve mi je bilo mutno! Ljuba izveo ženu iz porodilišta, otkrila detalje porođaja: Plakala sam!

Morali su da me uspavaju, sve mi je bilo mutno! Ljuba izveo ženu iz porodilišta, otkrila detalje porođaja: Plakala sam!

Mondo 12.11.2023
Pevač Ljuba Perućica izveo je sina i suprugu iz porodilišta, a novopečena mama otkrila je detalje porođaja. Pevač Ljuba Perućica izveo je sina i suprugu iz porodilišta, a novopečena mama otkrila je detalje porođaja. Pevač Ljuba Perućica i… »
Ljuba perućica stigao po ženu i sina u porodilište: Pevača savladale emocije: "Par godina nisam plakao koliko sam plakao…

Ljuba perućica stigao po ženu i sina u porodilište: Pevača savladale emocije: "Par godina nisam plakao koliko sam plakao…

Blic 12.11.2023
Katarina Kolozeus, supruga pevača Ljube Perućice, porodila se i na svet donela dečaka. Sin Ljube Perućice dobio je prelepo ime, Aleksej, a ponosni tata je sada stigao po izabranicu i naslednika u porodilište. Ljuba je za "Blic" otkrio da je… »
"Plakala sam kad sam uzela sina": Perućica izveo ženu i bebu iz porodilišta, ponosni roditelji otkrili sve o porođaju i…

"Plakala sam kad sam uzela sina": Perućica izveo ženu i bebu iz porodilišta, ponosni roditelji otkrili sve o porođaju i…

Blic 12.11.2023
Pevač Ljuba Perućica i njegova supruga Katarina Kolozeus dobili su sina, kojem su dali ime Aleksej, a ponosni tata došao je po mamu i bebu u porodilište. Ljuba je nasmejan stigao ispred bolnice, te je otkrio da je prisustvovao porođaju. Novopečeni… »
Ljuba Perućica stigao po ženu u porodilište: Otkrio detalje porođaja, bio sve vreme uz Katarinu, a evo zašto je prvi uzeo…

Ljuba Perućica stigao po ženu u porodilište: Otkrio detalje porođaja, bio sve vreme uz Katarinu, a evo zašto je prvi uzeo…

Kurir 12.11.2023
Pevač Ljuba Perućica stigao je u porodilište kako bi suprugu Katarinu i sina Alekseja odveo kući. Ljuba je otkrio da je prisustvovao porođaju i da je sve ovo za njega bilo jako emotivno. - Hvala svima, ovo je neka emocija koju do sada nisam doživeo… »
Scene iz porodilišta tope srca Katarina i Ljuba Perućica objavili dirljivu sliku sa sinom pa poslala suprugu emotivnu…

Scene iz porodilišta tope srca Katarina i Ljuba Perućica objavili dirljivu sliku sa sinom pa poslala suprugu emotivnu…

Kurir 12.11.2023
Katarina Kolozeus, supruga pevača Ljube Perućice, porodila se i na svet donela dečaka. Sin Ljube Perućice dobio je prelepo ime Aleksej. Katarina je objavila emotivnu fotografiju iz porodilišta, pa se javno zahvalila suprugu i poslala mu poruku, koja… »
Scene iz porodilišta tope srca: Katarina i Ljuba Perućica objavili dirljivu sliku sa sinom, pa poslala suprugu emotivnu…

Scene iz porodilišta tope srca: Katarina i Ljuba Perućica objavili dirljivu sliku sa sinom, pa poslala suprugu emotivnu…

Blic 12.11.2023
Katarina Kolozeus, supruga pevača Ljube Perućice, porodila se i na svet donela dečaka. Sin Ljube Perućice dobio je prelepo ime, Aleksej. Katarina je sada objavila emotivnu fotografiju iz porodilišta, pa se javno zahvalila suprugu i poslala mu poruku… »

Vesti dana »