Povezane vesti

„Zovite hitnu!“: Potpuni haos u Zvezdama Granda, Ceca se uplašila da je Bosanca udario šlog

„Zovite hitnu!“: Potpuni haos u Zvezdama Granda, Ceca se uplašila da je Bosanca udario šlog

Nova 12.11.2023
Nikad im nije dosadno. Najpopularnije muzičko takmičenje „Zvezde Granda“ ne može da prođe bez opaski i suptilnih provokacija među članovima žirija. Osim toga, oni se na snimanju uvek dobro provode, a u poslednjoj epzodi Bosanac i Ceca… »
"Zovite hitnu" Haos u Zvezdama Granda! Ceca pomislila da je Bosanca udario šlog, Mili vikao iz sveg glasa!

"Zovite hitnu" Haos u Zvezdama Granda! Ceca pomislila da je Bosanca udario šlog, Mili vikao iz sveg glasa!

Kurir 12.11.2023
Duel Đorđa Stošića (25) iz Prokuplja i Farisa Mahinića iz Mostara izazvao je opšti haos u „ Zvezdama Granda“. - Ne znam za koga da glasam jer su obojica bili loši. Kandidat broj jedan mi je simpatičan, sladak jedan bucko, ima lep osmeh i… »
"Zovite hitnu, njega je udario šlog" - Haos u takmičenju "Zvezde Granda" zbog Cecine izjave! Mili vikao iz sve glasa

"Zovite hitnu, njega je udario šlog" - Haos u takmičenju "Zvezde Granda" zbog Cecine izjave! Mili vikao iz sve glasa

Mondo 12.11.2023
Nakon komentara Cece Ražnatović upućenog Bosancu u studiju je nastao haos. Nakon komentara Cece Ražnatović upućenog Bosancu u studiju je nastao haos. Nova sezona takmičenja "Zvezde Granda" je uzbudljivija od svih ostalih, posebno kada je u pitanju… »
"Zovite hitnu": Potpuni haos u Zvezdama Granda! Ceca se uplašila da je Bosanca udario šlog, Mili vikao iz sveg glasa

"Zovite hitnu": Potpuni haos u Zvezdama Granda! Ceca se uplašila da je Bosanca udario šlog, Mili vikao iz sveg glasa

Blic 12.11.2023
Duel Đorđa Stošića (25) iz Prokuplja i Farisa Mahinića iz Mostara izazvao je opšti haos u „Zvezdama Granda“. - Ne znam za koga da glasam jer su obojica bili loši. Kandidat broj jedan mi je simpatičan, sladak jedan bucko, ima lep osmeh i… »

Vesti dana »