Povezane vesti

Vulin: Moja ostavka neće promeniti politiku Amerike i EU prema Srbiji

Vulin: Moja ostavka neće promeniti politiku Amerike i EU prema Srbiji

Politika 12.11.2023
Doskorašnji direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin, rekao je danas da njegova ostavka neće promeniti politiku Sjedinjenih Država i Evropske unije prema Srbiji. Sa druge strane Vulin se, kako je rekao u intervjuu za Večernje… »
Vulin o Vučiću: Bez njega ubrzano priznavanje Kosova

Vulin o Vučiću: Bez njega ubrzano priznavanje Kosova

Pravda 12.11.2023
Vulin veruje u Vučića... Aleksandar Vulin, predsednik Pokreta Socijalista i direktor BIA u ostavci, rekao je da njegova ostavka neće promeniti politiku Sjedinjenih Država i Evropske unije prema Srbiji, ali se nada da će "barem malo olakšati život… »
Vulin: Moja ostavka neće promeniti politiku SAD i EU prema Srbiji

Vulin: Moja ostavka neće promeniti politiku SAD i EU prema Srbiji

RTV 12.11.2023
BEOGRAD - Doskorašnji direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin, rekao je danas da njegova ostavka neće promeniti politiku Sjedinjenih Država i Evropske unije prema Srbiji. Sa druge strane Vulin se, kako je rekao u intervjuu za… »
Vulin: Moja ostavka neće promeniti politiku SAD i EU prema Srbiji

Vulin: Moja ostavka neće promeniti politiku SAD i EU prema Srbiji

Telegraf 12.11.2023
Doskorašnji direktor Bezbednosno-informativne agencije kaže da bi na njegovo mesto trebalo da dođe neko ko prepoznaje procese i zna šta je državna politika. Doskorašnji direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA), Aleksandar Vulin, rekao je… »

Vesti dana »