Povezane vesti

Aleksandar Vučić u Smederevu: Ako opozicija pobedi na izborima, ja neću da budem predsednik

Aleksandar Vučić u Smederevu: Ako opozicija pobedi na izborima, ja neću da budem predsednik

Politika 12.11.2023
Srpska napredna stranka održala je u nedelju u Smederevu predizborni skup „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“. Skupu je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji se sa govornice obratio prisutnima. Pored predsednika Srbije… »
Kako Vučić emotivno ucenjuje glasače SNS, a nisu predsednički izbori?

Kako Vučić emotivno ucenjuje glasače SNS, a nisu predsednički izbori?

Danas 12.11.2023
Ja ili oni, emotivno ucenjuje bivši predsednik SNS Aleksandar Vučić članove i simpatizere naprednjaka na predizbornim mitingu u Smederevu, i to sa mesta predsednika Srbije, iako se 17. decembra ne održavaju predsednički izbori. Kako je rekao sada… »
Prekršio ustav: ''Tužilaštvo da pokrene krivični postupak protiv Vučića''

Prekršio ustav: ''Tužilaštvo da pokrene krivični postupak protiv Vučića''

Pravda 12.11.2023
Slobodan Prvanović, član Nadzornog odbora za izbornu kampanju, koji je počeo sa radom u petak, reagovao je na izjavu predsednika države Aleksandra Vučića na predizbornom skupu u Smederevu, te je naveo da "Nadzorni odbor treba da pošalje dopis… »
Prvanović:Nadzorni odbor skupštine da reaguje povodom nedopustive kampanje predsednika Srbije

Prvanović:Nadzorni odbor skupštine da reaguje povodom nedopustive kampanje predsednika Srbije

Radio sto plus 12.11.2023
“Smatram da ovo predstavlja drastičan primer neprihvatljive funkcionerske kampanje i mislim da, kao Nadzorni odbor, moramo hitno i oštro da reagujemo”, rekao je Prvanović i pozvao odbor da pre svega u saopštenju osudi ovakvo postupanje predsednika… »
Do pobede, Srbija ne sme da stane: Snažne poruke sa skupa SNS u Smederevu (video)

Do pobede, Srbija ne sme da stane: Snažne poruke sa skupa SNS u Smederevu (video)

Večernje novosti 12.11.2023
POVODOM današnjeg skupa pristalica i članova Srpske napredne stranke u Smederevu, SNS se oglasio i na društvenim mrežama. Foto: Tanjug Na Instagramu je objavljen snimak sa kadrovima sa današnjeg skupa, kao i deo izjava predsednika Srbije Aleksandra… »
Prvanović:Nadzorni odbor skupštine da reaguje povodom nedopustive kampanje predsednika Srbije

Prvanović:Nadzorni odbor skupštine da reaguje povodom nedopustive kampanje predsednika Srbije

Beta 12.11.2023
Član Nadzornog odbora za izbornu kampanju Slobodan Prvanović pokrenuo je inicijativu pred tim odborom koji je formiran odlukom skupštine Srbije, da reaguje na neprihvatljivu funkcionersku kampanju predsednika Srbije koji je danas izjavio da on kao… »
"Želim da budem predsednik koji može da radi za narod, to je jedino što me zanima": Objavljen snimak Vučićevog govora iz…

"Želim da budem predsednik koji može da radi za narod, to je jedino što me zanima": Objavljen snimak Vučićevog govora iz…

Kurir 12.11.2023
Predizborni skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održan je danas u Smederevu, a okupljenim građanima su se obratili Aleksandar Vučić, kao i predsednik SNS Miloš Vučević. Na Instagram stranici Srpske napredne stranke objavljen je… »
To je jedino što me zanima Vučićevu moćnu poruku iz Smedereva čula je cela Srbija (video)

To je jedino što me zanima Vučićevu moćnu poruku iz Smedereva čula je cela Srbija (video)

Alo 12.11.2023
Treći po redu predizborni skup liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ održan je danas u Smederevu. Na skupu je govorio predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kao i predsednik SNS-a Miloš Vučević. - Živeli smo i radili za ovu državu… »
Vučić: Ne mogu ništa da uradim za građane ako većinu osvoji neka druga lista

Vučić: Ne mogu ništa da uradim za građane ako većinu osvoji neka druga lista

Beta 12.11.2023
Član Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić čije ime nosi i izborna lista "Aleksandar Vućić - Srbija ne sme da stane" rekao je da kao predsednik Srbije ne može da uradi ništa za građane ukoliko većinu na izborima osvoji neko drugi, te da u tom… »
(VIDEO) Vučić u Smederevu: Ako pobedi opozicija, ja neću da budem predsednik

(VIDEO) Vučić u Smederevu: Ako pobedi opozicija, ja neću da budem predsednik

N1 Info 12.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na predizbornom skupu Srpske napredne stranke (SNS) u Smederevu da, ako opozicija pobedi na izborima, on više neće biti predsednik. „Prihvatio sam čast da budem nosilac ove liste zato što ću ja da… »
Nismo smeli srpske kraljeve da spominjemo na ulicama Beograda Vučić: Čak 70 godina nismo napravili film ili predstavu o…

Nismo smeli srpske kraljeve da spominjemo na ulicama Beograda Vučić: Čak 70 godina nismo napravili film ili predstavu o…

Kurir 12.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na mitingu liste „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Smederevu da niko ne govori o tome da 70 godina nismo napravili film ili predstavu o Jasenovcu. - Znate li da 20 godina nismo hteli da… »
Vučić: Ne mogu ništa da uradim za građane ako većinu osvoji neka druga lista

Vučić: Ne mogu ništa da uradim za građane ako većinu osvoji neka druga lista

Novi magazin 12.11.2023
Član Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić čije ime nosi i izborna lista "Aleksandar Vućić- Srbija ne sme da stane" rekao je da kao predsednik Srbije ne može da uradi ništa za građane ukoliko većinu na izborima osvoji neko drugi. On je rekao… »
"Vratili smo Paju Jovanovića u Srbiju" Vučić pred građanima Smedereva o povratku nacionalnog blaga u Srbiju

"Vratili smo Paju Jovanovića u Srbiju" Vučić pred građanima Smedereva o povratku nacionalnog blaga u Srbiju

Kurir 12.11.2023
SMEDEREVO - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je skupu podrške listi „Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ u Smederevu kupovinu slike Paje Jovanovića od strane države. - Kažu: "Dobro bi bilo da neko kupi sliku Paje… »

Vesti dana »