Povezane vesti

Ovo su srećne dobitnice: Iva kupila novine pa dobila stan! Mirjana svašta prošla, poslala 1.000 računa i osvojila premiju…

Ovo su srećne dobitnice: Iva kupila novine pa dobila stan! Mirjana svašta prošla, poslala 1.000 računa i osvojila premiju…

Kurir 12.11.2023
Iva Raičević iz Zemuna srećna dobitnica trosobnog stana na Novom Beogradu kupila je novine, vodu, skandinavku i još neku sitnicu za 140 dinara, i upravo taj račun je bio "srećni". Mirjana Marković Pašić iz Obrenovca dobila je četvorosobni stan… »
Iva kupila novine pa dobila stan, Mirjana poslala 1.000 računa i osvojila premiju! Ovo su srećne dobitnice igre "Uzmi račun…

Iva kupila novine pa dobila stan, Mirjana poslala 1.000 računa i osvojila premiju! Ovo su srećne dobitnice igre "Uzmi račun…

Blic 12.11.2023
Iva Raičević i Mirjana Marković Pašić srećne su dobitnice stanova na Novom Beogradu. Iva je kupila je novine, vodu, skandinavku i još neku sitnicu za 140 dinara, i upravo taj račun je bio "srećni". Mirjana je dobila je četvorosobni stan takođe… »
"Javila sam mužu da smo dobili stan, on je razumeo da su nam obili naš": Iva je ovako saznala da je srećna dobitnica u…

"Javila sam mužu da smo dobili stan, on je razumeo da su nam obili naš": Iva je ovako saznala da je srećna dobitnica u…

Blic 11.11.2023
Dobitnica trosobnog stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" Iva Raičević iz Zemuna, kaže da nije gledala večerašnje, poslednje izvlačenje i da su joj javili telefonom srećne vesti. - Nisam gledala emisiju, saznala sam da sam dobila kad su mi… »
Izvučeni dobitnici stanova u okviru igre „Uzmi račun i pobedi“

Izvučeni dobitnici stanova u okviru igre „Uzmi račun i pobedi“

Danas 11.11.2023
U okviru nagradne igre “Uzmi račun i pobedi” večeras su na RTS izvučena dva dobitnika stanova u Beogradu. Trosoban stan na Novom Beogradu u okviru bloka 63 dobila je učesnica Iva Raičević sa kodom KM594652. Reč je o dobitnici iz Beograda koja… »

Vesti dana »