Povezane vesti

Žena ga varala sa najboljim drugom - Darko spreman za novu ljubav?! Filipović ogolio dušu: "Dva dana nisam spavao!"

Žena ga varala sa najboljim drugom - Darko spreman za novu ljubav?! Filipović ogolio dušu: "Dva dana nisam spavao!"

Mondo 12.11.2023
Darko Filipović o životu, karijeri i razvodu od supruge Jasmine. Darko Filipović o životu, karijeri i razvodu od supruge Jasmine. U svim domaćim medijima pre nekoliko meseci odjeknula je vest da se pevač Darko Filipović razveo nakon 12 godina… »
Spreman za novu ljubav?! Darka Filipovića žena varala s njegovim drugom, pevač sad otkriva kako se oseća posle skandala i…

Spreman za novu ljubav?! Darka Filipovića žena varala s njegovim drugom, pevač sad otkriva kako se oseća posle skandala i…

Kurir 12.11.2023
Pevač Darko Filipović sleteo je iz Pariza na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu i kratko se dotakao i razvoda od Jasmine sa kojom je bio 12 godina u braku, a varala ga sa drugom. - Muzika mi nije lek, nemam šta da kažem niti želim da pričam o… »
"To je za mene završena priča": Darka Filipovića žena varala sa njegovim drugom, a on nakon razvoda priznaje: "Otvoren sam…

"To je za mene završena priča": Darka Filipovića žena varala sa njegovim drugom, a on nakon razvoda priznaje: "Otvoren sam…

Blic 12.11.2023
Pevač Darko Filipović sleteo je iz Pariza na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu gde smo ga i uhvatili. Darko je tada, prvi put za "Blic" pričao o poslu, pevačici Aleksandri Prijović, ali kratko se dotakao i razvoda od Jasmine sa kojom je bio 12… »

Vesti dana »