Povezane vesti

Bivša voditeljka pokradena: Otkrila šok detalje: "Ostala sam na ulici, namagarčena sam"

Bivša voditeljka pokradena: Otkrila šok detalje: "Ostala sam na ulici, namagarčena sam"

Blic 12.11.2023
Bivša voditeljka Olja Crnogorac pre nekoliko godina povukla se sa javne scene, međutim na društvenim mrežama je vrlo aktivna, gde sa svojim pratiocima deli razne situacije iz svog života. Ona je sada na Tiktoku snimila video gde je otkrila da je… »
Olja prevarena, pa ostala na ulici usred Istanbula! Ostala i bez karte za povratak: Evo kako se voditeljka našla u problemu

Olja prevarena, pa ostala na ulici usred Istanbula! Ostala i bez karte za povratak: Evo kako se voditeljka našla u problemu

Kurir 12.11.2023
Olja Crnogorac pre nekoliko godina povukla se sa javne scene, međutim na društvenim mrežama je vrlo aktivna, i sa svojim pratiocima često deli momente iz privatnog života. Olja je sada na svom Tiktok profilu objavila video gde je otkrila da je… »
Evo ko živi u stanu gde je ubijena Ksenija Pajčin! Šuška se da je poznata policiji a navodno je pokrala pevača i…

Evo ko živi u stanu gde je ubijena Ksenija Pajčin! Šuška se da je poznata policiji a navodno je pokrala pevača i…

Kurir 12.11.2023
Ksenija Pajčin tragično je nastradala pre 13 godina kada je njen dečko Filip Kapisoda ubio nju pa sebe u stanu na Voždovcu u kom su živeli zajedno. Nakon toga stan je dugo vremena stajao prazan, a onda kako su mediji ranije pisali živeli su… »

Vesti dana »