Povezane vesti

Danas: Građanka negirala da je pretila Miketiću iz stranke Zajedno

Danas: Građanka negirala da je pretila Miketiću iz stranke Zajedno

Novi magazin 12.11.2023
Beogradski list Danas objavio je večeras da se redakciji javila Mirjana Kusmuk i da je negirala da je uputila bilo kakve pretnje predsedniku beogradskog odbora stranke Zajedno Đorđu Miketiću. Stranka Zajedno je ranije saopštila da je "osoba koja je… »
Žena s čijeg naloga je prećeno ćerki Đorđa Miketića: „Verovatno mi je hakovan Fejsbuk“

Žena s čijeg naloga je prećeno ćerki Đorđa Miketića: „Verovatno mi je hakovan Fejsbuk“

Nova 12.11.2023
Predsednik beogradskog odbora stranke Zajedno Đorđe Miketić izjavio je danas da su on i njegova maloletna ćerka dobili pretnje na internetu od „osobe koja je na društvenoj mreži Fejsbuk potpisana kao Mirjana Kusmuk“. Mirjana Kusmuk se javila… »
Žena s čijeg je naloga prećeno ćerki Miketića: Hakovan mi je profil, podneću prijavu

Žena s čijeg je naloga prećeno ćerki Miketića: Hakovan mi je profil, podneću prijavu

Radio 021 12.11.2023
Predsednik beogradskog odbora stranke "Zajedno" Đorđe Miketić izjavio je da su on i njegova ćerka dobili pretnje na internetu od "osobe koja je na Fejsbuku potpisana kao Mirjana Kusmuk". Mirjana Kusmuk se javila redakciji Danasa i negirala da je… »
Upućene pretnje maloletnoj ćerki Đorđa Miketića

Upućene pretnje maloletnoj ćerki Đorđa Miketića

Nova 12.11.2023
Predsednik beogradskog odbora stranke Zajedno Đorđe Miketić danas je na društvenoj mreži Fejsbuk dobio pretnje upućene njegovoj maloletnoj ćerki, saopštila je ova partija. Pomenuta osoba je na društvenoj mreži Fejsbuk nazvala Miketića… »
Žena s čijeg je naloga prećeno ćerki Đorđa Miketića: Hakovan mi je Fejsbuk

Žena s čijeg je naloga prećeno ćerki Đorđa Miketića: Hakovan mi je Fejsbuk

N1 Info 12.11.2023
Predsednik beogradskog odbora stranke Zajedno Đorđe Miketić izjavio je danas da su on i njegova maloletna ćerka dobili pretnje na internetu od „osobe koja je na društvenoj mreži Fejsbuk potpisana kao Mirjana Kusmuk“. Mirjana Kusmuk se javila… »
Đorđe Miketić dobio pretnje upućene maloletnoj ćerki

Đorđe Miketić dobio pretnje upućene maloletnoj ćerki

N1 Info 12.11.2023
Predsednik beogradskog odbora stranke Zajedno Đorđe Miketić na društvenoj mrezi Fejsbuk dobio je pretnje upućene njegovoj maloletnoj ćerki, navodi se u saopštenju. Osoba koja je na društvenoj mrezi Fejsbuk potpisana kao Mirjana Kusmuk nazvala je… »
Đorđe Miketić dobio pretnje upućene maloletnoj ćerki

Đorđe Miketić dobio pretnje upućene maloletnoj ćerki

Novi magazin 12.11.2023
Predsednik beogradskog odbora stranke Zajedno Đorđe Miketić na društvenoj mrezi Fejsbuk dobio je pretnje upućene njegovoj maloletnoj ćerki, navodi se u saopštenju. Osoba koja je na društvenoj mrezi Fejsbuk potpisana kao Mirjana Kusmuk nazvala je… »
Đorđe Miketić: Neko je na Fejsbuku pretio mojoj ćerki, hitno podnosim prijavu

Đorđe Miketić: Neko je na Fejsbuku pretio mojoj ćerki, hitno podnosim prijavu

Radio 021 12.11.2023
Predsednik beogradskog odbora stranke "Zajedno" Đorđe Miketić rekao je da je na Fejsbuku dobio pretnje upućene njegovoj maloletnoj ćerki. "Osoba koja je na društvenoj mreži Fejsbuk potpisana kao Mirjana Kusmuk nazvala je Miketića ološem i njegovu… »

Vesti dana »