Povezane vesti

Šolc: Dijalog sa Putinom je potreban i ja sam spreman da ga nastavim

Šolc: Dijalog sa Putinom je potreban i ja sam spreman da ga nastavim

Politika 12.11.2023
BERLIN – Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je danas da je dijalog sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom potreban i da će ga on nastaviti. „Danas, u ovoj situaciji, potrebno je razgovarati s njim iznova i iznova. Radio sam to u prošlosti i… »
Scholz: Dijalog s Putinom je neophodan i spreman sam ga nastaviti

Scholz: Dijalog s Putinom je neophodan i spreman sam ga nastaviti

SEEbiz 12.11.2023
BERLIN - Njemački kancelar Olaf Scholz izjavio je danas da je dijalog s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom neophodan i da će ga nastaviti. "Danas, u ovoj situaciji, potrebno je razgovarati s njim uvijek iznova. Učinio sam to u prošlosti i učinit… »
Šolc: Dijalog sa Putinom je potreban i ja sam spreman da ga nastavim; Protiv momentalnog prekida vatre u Pojasu Gaze

Šolc: Dijalog sa Putinom je potreban i ja sam spreman da ga nastavim; Protiv momentalnog prekida vatre u Pojasu Gaze

RTV 12.11.2023
BERLIN - Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je danas da je dijalog sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom potreban i da ce ga on nastaviti. "Danas, u ovoj situaciji, potrebno je razgovarati s njim iznova i iznova. Radio sam to u prošlosti i činicu… »
“Putin nije spreman”

“Putin nije spreman”

Vesti online 12.11.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je danas da je dijalog sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom potreban i da će ga on nastaviti. – Danas, u ovoj situaciji, potrebno je razgovarati s njim iznova i iznova. Radio sam to u prošlosti i činiću to… »
Šolc: Dijalog sa Putinom je potreban i ja sam spreman da ga nastavim

Šolc: Dijalog sa Putinom je potreban i ja sam spreman da ga nastavim

Telegraf 12.11.2023
"Danas, u ovoj situaciji, potrebno je razgovarati s njim iznova i iznova. Radio sam to u prošlosti i činiću to ponovo u budućnosti", rekao je Šolc. Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je danas da je dijalog sa ruskim predsednikom Vladimirom… »

Vesti dana »