Povezane vesti

Brnabićeva: Pričama o lažnim biračima, opozicija pravi alibi za poraz na izborima

Brnabićeva: Pričama o lažnim biračima, opozicija pravi alibi za poraz na izborima

Politika 12.11.2023
Predsednica Vlade Ana Brnabić rekla je večeras da su inicijativom „ProGlas” svi građane Srbije koji misle drugačije „optuženi da su zveri”. „Mi smo do juče bili samo sendvičari, a sada smo zveri. Ono što je meni bio fokus, odnosno ono… »
Brnabić: Sa hrvatske televizije se čulo da je Srbija zverinjak

Brnabić: Sa hrvatske televizije se čulo da je Srbija zverinjak

Dnevnik 12.11.2023
BEOGRAD: Predsednica Vlade Ana Brnabić rekla je večeras da su inicijativom "ProGlas" svi građane Srbije koji misle drugačije ''optuženi da su zveri''. "Mi smo do juče bili samo sendvičari, a sada smo zveri. Ono što je meni bio fokus, odnosno ono… »
„Lažna elita i vređanje svih građana“: Kako je premijerka videla inicijativu „ProGlas“

„Lažna elita i vređanje svih građana“: Kako je premijerka videla inicijativu „ProGlas“

N1 Info 12.11.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić je večeras ocenila da je inicijativa "ProGlas" pokrenuta u sklopu predizborne kampanje opozicije i da je to "vređanje svih građana". Po njenim rečima, pokretanje te incijative je nastavak opozicione kampanje „posle… »
Brnabić o inicijativi ProGlas: Vređanje svih građana, pokrenula je lažna elita

Brnabić o inicijativi ProGlas: Vređanje svih građana, pokrenula je lažna elita

Nova 12.11.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić je večeras ocenila da je inicijativa "ProGlas" pokrenuta u sklopu predizborne kampanje opozicije i da je to "vređanje svih građana". Po njenim rečima, pokretanje te incijative je nastavak opozicione kampanje „posle… »
Brnabić o inicijativi ProGlas: Predizborna kampanja opozicije

Brnabić o inicijativi ProGlas: Predizborna kampanja opozicije

Novi magazin 12.11.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić je večeras ocenila da je inicijativa "ProGlas" pokrenuta u sklopu predizborne kampanje opozicije i da je to "vredjenje svih gradjana". Po njenim rečima, pokretanje te incijative je nastavak opozicione kampanje "posle… »
Premijerka o napadima na Vučića i njegovu porodicu: Za njih su svi zveri i zverinjak, to je njihova kampanja!

Premijerka o napadima na Vučića i njegovu porodicu: Za njih su svi zveri i zverinjak, to je njihova kampanja!

Kurir 12.11.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić večeras je poručila da se osvedočeni nasilnici predstavljaju kao borci protiv nasilja. Premijerka je istakla da je ono, što je njoj odvuklo pažnju u njihovom proglasu, je to, što su optužili sve građane… »
Brnabić o inicijativi "ProGlas": Predizborna kampanja opozicije i vređanje svih građana

Brnabić o inicijativi "ProGlas": Predizborna kampanja opozicije i vređanje svih građana

Radio 021 12.11.2023
Premijerka Ana Brnabić je večeras ocenila da je inicijativa "ProGlas" pokrenuta u sklopu predizborne kampanje opozicije i da je to "vređanje svih građana". Prema njenim rečima, pokretanje te incijative je nastavak opozicione kampanje "posle napada na… »
Premijerka Brnabić o užasavajućim napadima opozicije "Moja majka je bila u Pirotu da bi pružila podršku porodici…

Premijerka Brnabić o užasavajućim napadima opozicije "Moja majka je bila u Pirotu da bi pružila podršku porodici…

Alo 12.11.2023
- Moja majka je bila na mitingu u Pirotu, da bi pružila podršku majki predsednika Srbije, a onda i celoj porodici - napomenula je Brnabić povodom napada na sramnih napada na porodicu predsednika Vučića. Premijerka Srbije Ana Brnabić gost je… »
Brnabić o inicijativi "ProGlas": Bilo smo sendvičari - sada smo zveri

Brnabić o inicijativi "ProGlas": Bilo smo sendvičari - sada smo zveri

Telegraf 12.11.2023
Istakla je da su napadi iz dela opozicije počeli napadom na porodicu predsednika Srbije Aleksandra Vučić. Predsednica Vlade Ana Brnabić rekla je večeras da su inicijativom "ProGlas" svi građane Srbije koji misle drugačije "optuženi da su zveri''… »
Za nih su svi zveri i zverinjak Brnabić o napadima na Vučića i njegovu porodicu - to je njihova kampanja!

Za nih su svi zveri i zverinjak Brnabić o napadima na Vučića i njegovu porodicu - to je njihova kampanja!

Alo 12.11.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić gost je emisije "Hit tvit" na TV Pink gde govori o licemerju srpske javnosti da se osvedočeni nasilnici predstavljaju kao borci protiv nasilja. Premijerka Brnabić je na početku istakla da je ono, što je njoj odvuklo… »

Vesti dana »