Povezane vesti

„Uzeti olovku u ruke i reći dosta više“: Prva tribina ProGlasa u Zrenjaninu

„Uzeti olovku u ruke i reći dosta više“: Prva tribina ProGlasa u Zrenjaninu

N1 Info 13.11.2023
U Zrenjaninu se održalo prvo predstavljanje teksta "ProGlasa", kao i svrha i ciljeva te inicijative, a na tribini u ovom gradu govorili su glumac Dragan Bjelogrlić, glumica Svetlana Ceca Bojković, sudija Apelacionog suda Miodrag Majić i profesor… »
Brnabić ili Bjelogrlić, izaberite sami: Vučić nije imao ništa pametnije od premijerke da pošalje da se suprotstavi…

Brnabić ili Bjelogrlić, izaberite sami: Vučić nije imao ništa pametnije od premijerke da pošalje da se suprotstavi…

Nova 13.11.2023
Onog trenutka kad su glumci Dragan Bjelogrlić i Svetlana Ceca Bojković, sudija Miodrag Majić, profesori Vladimir Kostić i Miodrag Jovanović, akademik Ljubomir Simović i mnoge druge ugledne ličnosti iz Srbije seli za isti sto, objavili tekst… »
Bjelogrlić na tribini „ProGlasa: Poručuju mi da uzimam neke pare od države, neka provere moju imovinu, ali pozivam da to…

Bjelogrlić na tribini „ProGlasa: Poručuju mi da uzimam neke pare od države, neka provere moju imovinu, ali pozivam da to…

Nova 13.11.2023
U Zrenjaninu je večeras održano prvo predstavljanje teksta "ProGlasa", a na tribini u ovom gradu govorili su glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić, glumica Svetlana Ceca Bojković, sudija Apelacionog suda Miodrag Majić i profesor Pravnog fakulteta… »
Prva tribina Inicijative ProGlas danas u Zrenjaninu

Prva tribina Inicijative ProGlas danas u Zrenjaninu

Nova 13.11.2023
Inicijativa "ProGlas" je saopštila u nedelju uveče da je za manje od četiri dana dobila potpise podške više od 69.000 građana i najavila da će danas u Zrenjanjaninu organizovani prvo predstavljenje. Inicijativu „ProGlas“ su pokrenuli Ljubomir… »
Prva tribina „ProGlasa“ danas u Zrenjaninu

Prva tribina „ProGlasa“ danas u Zrenjaninu

N1 Info 13.11.2023
Inicijativa "ProGlas" saopštila je da je za manje od četiri dana dobila potpise podške više od 69.000 građana i najavila da će danas u Zrenjanjaninu organizovani prvo predstavljenje. Inicijativu „ProGlas“ su pokrenuli Ljubomir Simović, Vladimir… »
Inicijativu ProGlas potpisalo 69.000 građana, sutra u Zrenjaninu prva tribina

Inicijativu ProGlas potpisalo 69.000 građana, sutra u Zrenjaninu prva tribina

Glas Zaječara 13.11.2023
Inicijativa „ProGlas“ je danas saopštila da je za manje od četiri dana dbila potpise podške više od 69.000 građana i najavila da će sutra u Zrenjanjaninu organizovani prvo predstavljenje. Inicijativu „ProGlas“ su pokrenuli Ljubomir Simović… »
Inicijativu ProGlas potpisalo 69.000 građana, sutra u Zrenjaninu prva tribina

Inicijativu ProGlas potpisalo 69.000 građana, sutra u Zrenjaninu prva tribina

Danas 12.11.2023
Inicijativa „ProGlas“ je danas saopštila da je za manje od četiri dana dbila potpise podške više od 69.000 građana i najavila da će sutra u Zrenjanjaninu organizovani prvo predstavljenje. Inicijativu „ProGlas“ su pokrenuli Ljubomir Simović… »

Vesti dana »