Povezane vesti

Matora donela konačnu odluku! Nakon skandala sa Anitom presekla, a onda se obratila svojoj porodici važnom porukom

Matora donela konačnu odluku! Nakon skandala sa Anitom presekla, a onda se obratila svojoj porodici važnom porukom

Blic 13.11.2023
Jovana Tomić Matora i Anita Stanojlović su svoju ljubav krunisale brakom u Crnoj Gori, a napravile su i gala svadbu na Svetom Stefanu. Matora je saznala za Anitino neverstvo nedavno u rijalitiju, a sada je u razgovoru sa cimerkom iz "Bele kuće" Aneli… »
Matora presekla! Obratila se svojoj porodici važnom porukom, donela konačnu odluku koja se tiče se Anite! Razočarana…

Matora presekla! Obratila se svojoj porodici važnom porukom, donela konačnu odluku koja se tiče se Anite! Razočarana…

Kurir 13.11.2023
Jovana Tomić Matora doživela je razočarenje kada je saznala za prevare koje je navodno počinila njena supruga Anita Stanojlović. Oko njihovog odnosa digla se velika prašina u Beloj kući, ali i spoljnom svetu. - Nije mi jasno što se sve to… »
Matora očajna zbog anitine prevare: "Čuvala sam joj dete, dok se ona dopisivala sa švalerkom"

Matora očajna zbog anitine prevare: "Čuvala sam joj dete, dok se ona dopisivala sa švalerkom"

Blic 13.11.2023
Jovana Tomić Matora i Anita Stanojlović su svoju ljubav krunisale brakom u Crnoj Gori, a napravile su i gala svadbu na Svetom Stefanu. Međutim, Jovana i Anita su u septembru ušle u "Elitu", a nedavno je otkriveno da je došlo do prevare. - Razvaljena… »
"Bila sam tipovana" Matora očajna zbog Anitine prevare, ni u najgorem trileru nije videla toliku namazanost: Uradila me ko…

"Bila sam tipovana" Matora očajna zbog Anitine prevare, ni u najgorem trileru nije videla toliku namazanost: Uradila me ko…

Kurir 13.11.2023
Jovana Tomić Matora u rasulu je posle saznanja da ju je supruga Anita Stanojlović varala tokom kratkotrajnog braka. - Razvaljena sam, nisam ništa od ovoga očekivala. Bila sam ubeđena da mi napolju rade o glavi. Desle su mi se još neke stvari u… »

Vesti dana »