Povezane vesti

"Kažnjavala sam radnike" Jellena iz Koktel benda bila direktorka javnog preduzeća pa dala otkaz! A evo kako je zasela u…

"Kažnjavala sam radnike" Jellena iz Koktel benda bila direktorka javnog preduzeća pa dala otkaz! A evo kako je zasela u…

Kurir 13.11.2023
Publika je Jelenu Lalović zavolela kao pevačicu tada popularnog " Koktel benda". Međutim, u jednom momentu je odlučila da započne solo karijeru, ali se nakon nekog vremena povukla sa javne scene i radila je kao direktora jedne javne ustanove. -… »
"Sebi sam poslednjoj isplaćivala platu, kažnjavala sam radnike" Jellena iz "Koktel benda" bila direktorka, pa dala otkaz: "Ne…

"Sebi sam poslednjoj isplaćivala platu, kažnjavala sam radnike" Jellena iz "Koktel benda" bila direktorka, pa dala otkaz: "Ne…

Blic 13.11.2023
Publika je Jellenu Lalović zavolela kao pevačicu tada popularnog "Koktel benda". Međutim, u jednom momentu je odlučila da započne solo karijeru, ali se nakon nekog vremena povukla sa javne scene i radila je kao direktora jedne javne ustanove. -… »
Iz benda sam otišla sa 100 maraka u džepu, a kao gradska funkcionerka... Pevačica priznala - poslednja dobijala platu!

Iz benda sam otišla sa 100 maraka u džepu, a kao gradska funkcionerka... Pevačica priznala - poslednja dobijala platu!

Mondo 13.11.2023
Pevačica Jelena Lalović priznala i da se poslednjih godina vratila muzici, ali da je "nevidljiva na televiziji" Pevačica Jelena Lalović priznala i da se poslednjih godina vratila muzici, ali da je "nevidljiva na televiziji" Pevačica Jelena Lalović… »

Vesti dana »