Povezane vesti

Ivana Kukrić o životu u Americi! Puno stvari koje se propagiraju su meni zastrašujuće!

Ivana Kukrić o životu u Americi! Puno stvari koje se propagiraju su meni zastrašujuće!

Svet plus 13.11.2023
Manekenka Ivana Kukrić i bivša kuma Jelene Karleuše, rodila je dva deteta, a sada je progovorila o životu u Americi. Puno stvari koje se trenutno ovde propagiraju meni su zastrašujuće! Ivana Kukrić bila je jedna od najlepših manekenki na ovim… »
"Ne bih volela da decu odgajam u Americi, ovo je zastrašujuće": Jedna od najlepših Srpkinja živi u Los Anđelesu, a sad…

"Ne bih volela da decu odgajam u Americi, ovo je zastrašujuće": Jedna od najlepših Srpkinja živi u Los Anđelesu, a sad…

Blic 13.11.2023
Ivana Kukrić, koja je važila za jednu od najlepših manekenki na našim prostorima, a domaća publika je pamti po ulozi u spotu Zdravka Čolića za pesmu "Zločin i kazna", već godinama sa porodicom živi u Americi, ali priznaje da bi volela da ćerke… »
Rodila dve ćerke u Americi, nikad ih tamo ne bi odgajala: Bivša kuma Jelene Karleuše priznala - Ovo je zastrašujuće!

Rodila dve ćerke u Americi, nikad ih tamo ne bi odgajala: Bivša kuma Jelene Karleuše priznala - Ovo je zastrašujuće!

Mondo 13.11.2023
Manekenka Ivana Kukrić progovorila o majčinstvu, porođaju u Americi, ali i stvarima koje se tamo propagiraju. Manekenka Ivana Kukrić progovorila o majčinstvu, porođaju u Americi, ali i stvarima koje se tamo propagiraju Jedna od najlepših manekenki… »

Vesti dana »