Povezane vesti

Pucaćemo iz svih oružja na Bugare! Piksiju dosta priče o gastarbajterima: Da čekamo svako srpče ispred porodilišta?

Pucaćemo iz svih oružja na Bugare! Piksiju dosta priče o gastarbajterima: Da čekamo svako srpče ispred porodilišta?

Mondo 13.11.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković obrato se danas medijima povodom mečeva sa Bugarskom i Belgijom. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković obrato se danas medijima povodom mečeva sa Bugarskom i Belgijom… »
Piksi bez osam igrača pred ključni meč Srbije: Povrede napravile problem, četvorica poslata u drugi tim!

Piksi bez osam igrača pred ključni meč Srbije: Povrede napravile problem, četvorica poslata u drugi tim!

Mondo 13.11.2023
Dragan Stojković Piksi će imati problema da sastavi tim protiv Belgije jer neće moći da računa na osam fudbalera sa svog spiska. Dragan Stojković Piksi će imati problema da sastavi tim protiv Belgije jer neće moći da računa na osam fudbalera sa… »
Ja sam slobodan agent od 1. Januara! Zabrinjavajuće reči Piksija: Mogu da pričam sa drugima, nema ljutnje!

Ja sam slobodan agent od 1. Januara! Zabrinjavajuće reči Piksija: Mogu da pričam sa drugima, nema ljutnje!

Mondo 13.11.2023
Selektor fudbalske reprezentacija Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je o svom statusu na klupi "orlova" nakon kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Selektor fudbalske reprezentacija Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je o svom statusu na klupi… »

Vesti dana »