Povezane vesti

Užice ne pamti ovakvu požrtvovanost i ljubav Tijani sestra Milica donira matericu, čini sve da ova ostvari želju za…

Užice ne pamti ovakvu požrtvovanost i ljubav Tijani sestra Milica donira matericu, čini sve da ova ostvari želju za…

Dnevnik 13.11.2023
UŽICE: Neverovatnu priču ovih dana ispisale su dve sestre Užičanke. Naime, tredesetogodišnju Tijanu karcinom je sprečio da postane majka, ali nije njenu sestru koja je odlučila da joj donira matericu i vrati veru da će ipak jednog dana zaljuljati… »
"Ja sam već majka, daću Tijani svoju matericu": Užičanka je u borbi sa rakom izgubila šansu da ima decu, ali sestru koja…

"Ja sam već majka, daću Tijani svoju matericu": Užičanka je u borbi sa rakom izgubila šansu da ima decu, ali sestru koja…

Blic 13.11.2023
Neverovatnu priču ovih dana ispisale su dve sestre Užičanke. Naime, tredesetogodišnju Tijanu karcinom je prečio da postane majka, ali nije njenu sestru koja je odlučila da joj donira matericu i vrati veru da će ipak jednog dana zaljuljati kolevku… »
"Ja sam već majka, daću Tijani svoju matericu": Užičanka je u borbi sa rakom izgubila šansu da ima decu, ali sestru koja…

"Ja sam već majka, daću Tijani svoju matericu": Užičanka je u borbi sa rakom izgubila šansu da ima decu, ali sestru koja…

Blic 13.11.2023
Neverovatnu priču ovih dana ispisale su dve sestre Užičanke. Naime, tredesetogodišnju Tijanu karcinom je prečio da postane majka, ali nije njenu sestru koja je odlučila da joj donira matericu i vrati veru da će ipak jednog dana zaljuljati kolevku… »
Priča o sestrinskoj žrtvi iz Užica nikoga ne ostavlja ravnodušnim: Tijani će donirati matericu kako bi postala majka

Priča o sestrinskoj žrtvi iz Užica nikoga ne ostavlja ravnodušnim: Tijani će donirati matericu kako bi postala majka

Mondo 13.11.2023
Tridesetogodišnju Tijanu karcinom je sprečio da postane majka. Tridesetogodišnju Tijanu karcinom je sprečio da postane majka. Neverovatnu priču ovih dana ispisale su dve sestre Užičanke. Tridesetogodišnju Tijanu karcinom je sprečio da postane… »
Daću sestri matericu, ja sam se već ostvarila kao majka: Neverovatna ljubav Tijane i Milice jača i od bolesti

Daću sestri matericu, ja sam se već ostvarila kao majka: Neverovatna ljubav Tijane i Milice jača i od bolesti

Telegraf 13.11.2023
Tijana ne odustaje dok ne zaljulja kolevku, a potrebna joj je i naša pomoć. Neverovatnu priču ovih dana ispisale su dve sestre Užičanke. Naime, tredesetogodišnju Tijanu karcinom je prečio da postane majka, ali nije njenu sestru koja je odlučila da… »

Vesti dana »