Povezane vesti

Dolazio kući mrtav pijan Uhapšen Sejo Kalač, tvrdi vlasnica kafane u Hrvatskoj: Pretio mi je smrću! (video)

Dolazio kući mrtav pijan Uhapšen Sejo Kalač, tvrdi vlasnica kafane u Hrvatskoj: Pretio mi je smrću! (video)

Dnevnik 13.11.2023
Sonja Jović, vlasnica kafane u Hrvatskoj, tvrdi da je nakon navodnih pretnji pevač Sejo Kalač uhapšen, piše "Grand". Ona je otkrila šta je prethodilo sukobu sa Kalačem, zatim svedočila o njegovom navodnom sunovratu gde je iznela i jezive optužbe… »
Uhapšen Sejo Kalač zbog jezivih pretnji?! Oglasila se vlasnica kafane: Ušao je mrtav pijan psovao me i pljuvao pse! Ovo su…

Uhapšen Sejo Kalač zbog jezivih pretnji?! Oglasila se vlasnica kafane: Ušao je mrtav pijan psovao me i pljuvao pse! Ovo su…

Kurir 13.11.2023
Vlasnica jedne hrvatske kafane, Sonja Jović tvrdi da je nakon navodnih pretnji pevač Sejo Kalač uhapšen, prenose domaći mediji. Sonja je otkrila šta je prethodilo sukobu sa Kalačem, zatim svedočila o njegovom navodnom sunovratu gde je iznela i… »
Oglasio se Sejo Kalač i ovo je njegova strana priče : Ja sam samo bio isped kuće, a ona hoće popularnost! Evo šta kaže o…

Oglasio se Sejo Kalač i ovo je njegova strana priče : Ja sam samo bio isped kuće, a ona hoće popularnost! Evo šta kaže o…

Kurir 13.11.2023
Nakon tvrdnji Sonje Jović iz Zagreba da je zbog jezivih pretnji Sejo Kalač uhapšen, pevač se oglasio i otkrio svoju stranu priče. Vlasnica kafane u kojoj je često boravio pevač optužila ga je da je često dolazio u kuću koju je otkupila od njega… »
Uhapšen Sejo Kalač! Vlasnica kafane u Hrvatskoj urnisala pevača optužbama - "orgijao, drogirao se i kockao"

Uhapšen Sejo Kalač! Vlasnica kafane u Hrvatskoj urnisala pevača optužbama - "orgijao, drogirao se i kockao"

Mondo 13.11.2023
Vlasnica kafane u Hrvatskoj tvrdi da je Sejo Kalač uhapšen: "Pretio mi je smrću i dolazio na kuću mrtav pijan". Vlasnica kafane u Hrvatskoj tvrdi da je Sejo Kalač uhapšen: "Pretio mi je smrću i dolazio na kuću mrtav pijan". Vlasnica jedne hrvatske… »

Vesti dana »