Povezane vesti

Poznati radio voditelj nestao u vodama prepunim krokodila: U toku je potraga za njim

Poznati radio voditelj nestao u vodama prepunim krokodila: U toku je potraga za njim

Telegraf 14.11.2023
Policija je saopštila da je automobil koji je vozio Butčaski pronađen pored reke, a lokalni mediji javljaju da je pronađena i pojedina ribarska oprema. U severnoj Australiji u toku je potraga za bivšim radio voditeljem Romanom Butčaskim, koji je… »
Traje potraga za radio voditeljem u vodama prepunim krokodila: Otišao je na pecanje i nije se vratio

Traje potraga za radio voditeljem u vodama prepunim krokodila: Otišao je na pecanje i nije se vratio

Blic 14.11.2023
U severnoj Australiji u toku je potraga za bivšim radio voditeljem Romanom Butčaskim, koji je tokom pecanja nestao u vodama prepunim krokodila, prenosi BBC. Uzbuna je podignuta kada se Butčaski, koji je u nedelju sam otišao na pecanje, nije vratio u… »
Nestao u vodama prepunim krokodila: Spasilački helikopteri nadleću severnu Australiju u potrazi za poznatim radijskim…

Nestao u vodama prepunim krokodila: Spasilački helikopteri nadleću severnu Australiju u potrazi za poznatim radijskim…

Kurir 14.11.2023
U severnoj Australiji u toku je potraga za bivšim radijskim voditeljem Romanom Butčaskim, koji je tokom pecanja nestao u vodama prepunim krokodila, prenosi BBC. Uzbuna je podignuta kada se Butčaski, koji je u nedelju sam otišao na pecanje, nije vratio… »
Australija: potraga za bivšim radio voditeljem u vodama prepunim krokodila

Australija: potraga za bivšim radio voditeljem u vodama prepunim krokodila

Politika 14.11.2023
KANBERA – U severnoj Australiji u toku je potraga za bivšim radio voditeljem Romanom Butčaskim, koji je tokom pecanja nestao u vodama prepunim krokodila, prenosi Bi-Bi-Si. Uzbuna je podignuta kada se Butčaski, koji je u nedelju sam otišao na… »
Katastrofa u Australiji Potraga za bivšim radio voditeljem u vodama prepunim krokodila

Katastrofa u Australiji Potraga za bivšim radio voditeljem u vodama prepunim krokodila

Dnevnik 14.11.2023
KANBERA: U severnoj Australiji u toku je potraga za bivšim radio voditeljem Romanom Butčaskim, koji je tokom pecanja nestao u vodama prepunim krokodila, prenosi BBC. Uzbuna je podignuta kada se Butčaski, koji je u nedelju sam otišao na pecanje, nije… »

Vesti dana »