Povezane vesti

Savo Milošević: Mi koji navijamo za Partizan, simpatišemo i Hajduk (video)

Savo Milošević: Mi koji navijamo za Partizan, simpatišemo i Hajduk (video)

Sportski žurnal 14.11.2023
Ledenda našeg fudbala, sadašnji selektor BiH, govorio o navijačkim simpatijama na prostoru bivše Jugoslavije. Savo Milošević, selektor Bosne i Hercegovine, govorio je za „Meridijan sport” i o navijačkim simpatijama na prostoru bivše… »
Savo Milošević: Mnogi među onima koji navijaju za Partizan, vole i Hajduk

Savo Milošević: Mnogi među onima koji navijaju za Partizan, vole i Hajduk

Danas 14.11.2023
Savo Miošević, nekadašnji napadač Partizana, Aston Vile, Saragose, Parme, a danas selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, izneo je svoje viđenje o navijačima i navijanju za pojedine klubove. Povrdio je tako da mnogi među onima koji… »
Svi mi partizanovci navijamo za hajduk split! Savo Milošević: Zašto sam onako otišao? Jer volim crno-bele!

Svi mi partizanovci navijamo za hajduk split! Savo Milošević: Zašto sam onako otišao? Jer volim crno-bele!

Mondo 14.11.2023
Legendarni as crno-belih i evropskog fudbala dao izjavu koja je odjeknula regionom. Legendarni as crno-belih i evropskog fudbala dao izjavu koja je odjeknula regionom. Savo Milošević, legenda Partizana, srpskog i evropskog fudbala, postao je ove jeseni… »
Savo Milošević o ljubavi u regionu: Mi koji navijamo za Partizan, navijamo i za Željezničar i Hajduk

Savo Milošević o ljubavi u regionu: Mi koji navijamo za Partizan, navijamo i za Željezničar i Hajduk

Večernje novosti 14.11.2023
Selektor fudbalske reprezentacije BiH Savo Milošević je govorio o tome koji klub još simpatiše na prostorima bivše Jugoslavije. Foto: M.Vukadinović On je u razgovoru za "Meridijan sport" otkrio da mnogi partizanovci istovremeno simpatišu… »
Milošević: Mi Partizanovci navijamo i za Hajduk i za Želju

Milošević: Mi Partizanovci navijamo i za Hajduk i za Želju

Sport klub 14.11.2023
Novi selektor fudbalske reprezentacije BiH, Savo Milošević, govorio je o klubovima koje simpatiše, pored njegovog Partizana. Milošević je u karijeri sakupio 98 nastupa za Partizan, te postigao 65 golova, a bio je i trener ekipe iz Humske u sezoni… »

Vesti dana »