Povezane vesti

Dečak (5) donirao kosu za decu sa Onkologije: Nekada je potrebno malo da nekog učinimo srećnim

Dečak (5) donirao kosu za decu sa Onkologije: Nekada je potrebno malo da nekog učinimo srećnim

Telegraf 14.11.2023
Gubitak kose, težak je i starijima, a mlađima pogotovo, jer njihova okolina više pažnje posvećuje fizičkom izgledu. Posledica terapije često može da bude gubitak kose, što onima koji se bore za izlečenje bude veoma teško. Organizacija "Uvek sa… »
Dečak (5) donirao kosu za decu sa onkologije, isto poželela i devojčica nia: Nije potrebno mnogo da bismo učinili nekoga…

Dečak (5) donirao kosu za decu sa onkologije, isto poželela i devojčica nia: Nije potrebno mnogo da bismo učinili nekoga…

Kurir 14.11.2023
Posledica terapije često može da bude gubitak kose, što onima koji se bore za izlečenje bude veoma teško. Organizacija "Uvek sa decom" je u želji da im pomogne pokrenula akciju "Da moja kosa bude tvoja kosa". Nekad zaista nije potrebno mnogo da… »
Da moja kosa bude tvoja – ne treba mnogo da bismo nekoga učinili srećnim

Da moja kosa bude tvoja – ne treba mnogo da bismo nekoga učinili srećnim

RTS 14.11.2023
Posledica terapije često može da bude gubitak kose, što onima koji se bore za izlečenje bude veoma teško. Organizacija "Uvek sa decom" je u želji da im pomogne pokrenula akciju "Da moja kosa bude tvoja kosa". Nekad zaista nije potrebno mnogo da… »

Vesti dana »