Povezane vesti

Burna životna priča pokojnog Marića: "Žena i švalerka su se slučajno upoznale u vozu za Trst i zvanično je propao moj…

Burna životna priča pokojnog Marića: "Žena i švalerka su se slučajno upoznale u vozu za Trst i zvanično je propao moj…

Kurir 14.11.2023
Psihijatar Jovan Marić preminuo je u 82. godini, a u velikoj životnoj ispovesti za Kurir pre dve godine, govorio je o svom ranom detinjstvu, odrastanju, školovanju, kako je završio na psihijatriji, kako se venčavao i ravodio tri puta, ali i drugim… »
Preminuo čuveni psihijatar Jovan Marić: U čitulji se opraštaju od uvaženog profesora (foto)

Preminuo čuveni psihijatar Jovan Marić: U čitulji se opraštaju od uvaženog profesora (foto)

Kurir 14.11.2023
Čuveni psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82 godini, a kolektiv klinike za psihijatruiju UKCS je objavio čitulju. - S tugom i poštovanjem opraštamo se od našeg uvaženog profesora i bivšeg direktora. Neka mu je večna slava -… »
"Nemoj, molim te, da me izbacuješ neću ja dugo, još godinu-dve": Potresno Marićevo obraćanje sinu 2021.godine

"Nemoj, molim te, da me izbacuješ neću ja dugo, još godinu-dve": Potresno Marićevo obraćanje sinu 2021.godine

Telegraf 14.11.2023
On je, takoreći, pre dve godine rekao da mu je ostalo još godinu-dve života. Čuveni srpski psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić preminuo je danas u 82. godini, a njegov burni život u javnosti je ostao zapamćen kada je ušao u borbu sa sinom… »
Ko je 32 godine mlađa danijela sa kojom je Marić dobio sina?! Tražila, razvod, pa stan: "Zanimalo je samo materijalno"

Ko je 32 godine mlađa danijela sa kojom je Marić dobio sina?! Tražila, razvod, pa stan: "Zanimalo je samo materijalno"

Mondo 14.11.2023
Jovan Marić imao je buran ljubavni život, a posebno se izdvojila veza sa 32 godine mlađom Danijelom, koja je bila njegova studentkinja. Jovan Marić imao je buran ljubavni život, a posebno se izdvojila veza sa 32 godine mlađom Danijelom, koja je bila… »
Preminuo Jovan Marić

Preminuo Jovan Marić

Politika 14.11.2023
Psihijatar Jovan Marić, preminuo je u 82. godini. Čuveni psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82 godini, a kolektiv klinike za psihijatruiju UKCS je objavio čitulju u Politici. "S tugom i poštovanjem opraštamo se od našeg… »
Preminuo psihijatar i bivši ambasador Jovan Marić

Preminuo psihijatar i bivši ambasador Jovan Marić

Beta 14.11.2023
Psihijatar i bivši ambasador Srbije Jovan Marić preminuo je u 82. godini, preneli su danas mediji. Marić je bio pisac i profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Pružao je psihijatrijsko veštačenje na sudu i bio ambasador u Nigeriji… »
Ovo je ćerka jovana Marića: Branila je oca od brata, bila je uz njega kada je bio na ivici života i smrti, a evo čime se…

Ovo je ćerka jovana Marića: Branila je oca od brata, bila je uz njega kada je bio na ivici života i smrti, a evo čime se…

Blic 14.11.2023
Psihijatar Jovan Marić preminuo je u 82. godini, a iza sebe je imao tri braka, a poslednjih godina imao je problema sa mlađim sinom Matejom. Njega je dobio iz trećeg braka i imali su nesuglasice zbog stana. Kako se navodilo, sin i treća supruga hteli… »
Preminuo psihijatar Jovan Marić

Preminuo psihijatar Jovan Marić

Moj Novi Sad 14.11.2023
Poznati psihijatar preminuo je u 82. godini. Marić je bio pisac, bivši profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu i diplomata. U Bijeljini je završio srednju muzičku školu, instrument klavir i bio je gradski prvak u šahu. Diplomirao… »
Preminuo psihijatar Jovan Marić

Preminuo psihijatar Jovan Marić

N1 Info 14.11.2023
Poznati psihijatar i seksolog Jovan Marić preminuo je u 82. godini. Marić je bio pisac, bivši profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu i diplomata. U Bijeljini je završio srednju muzičku školu, instrument klavir i bio je gradski… »
Preminuo psihijatar i bivši ambasador Jovan Marić

Preminuo psihijatar i bivši ambasador Jovan Marić

Radio sto plus 14.11.2023
Marić je bio pisac i profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Pružao je psihijatrijsko veštačenje na sudu i bio ambasador u Nigeriji od 2014. do 2016. godine. Jovan Marić rođen je u Bijeljini 11. avgust 1941. U Bijeljini je… »
Žena i švalerka su se upoznale u vozu, tako je propao brak! Životna priča psihijatra Marića, pravio i filmove za odrasle

Žena i švalerka su se upoznale u vozu, tako je propao brak! Životna priča psihijatra Marića, pravio i filmove za odrasle

Mondo 14.11.2023
Jovan Marić, psihijatar koji je preminuo u 82. godini je svojevremeno ispričao svoju životnu priču. Jovan Marić, psihijatar koji je preminuo u 82. godini je svojevremeno ispričao svoju životnu priču. Životna priča poznatog se**ologa prof. dr… »
Psihijatar Marić se sporio sa sinom oko stana od 120 kvadrata! 2 godine pre smrti mu poručio: "Nemoj da me izbacuješ!"

Psihijatar Marić se sporio sa sinom oko stana od 120 kvadrata! 2 godine pre smrti mu poručio: "Nemoj da me izbacuješ!"

Mondo 14.11.2023
Marić se sa naslednikom pred kraj života, sporio oko stana od 120 kvadrata u blizini Palate pravde, a dve godine pre smrti mu je uputio javno pismo. Marić se sa naslednikom pred kraj života, sporio oko stana od 120 kvadrata u blizini Palate pravde, a… »
Preminuo psihijatar Jovan Marić

Preminuo psihijatar Jovan Marić

Nova 14.11.2023
Čuveni psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82 godini. „S tugom i poštovanjem opraštamo se od našeg uvaženog profesora i bivšeg direktora. Neka mu je večna slava“, navodi se u čitulji koju je objavio kolektiv klinike za… »
Preminuo psihijatar i seksolog Jovan Marić

Preminuo psihijatar i seksolog Jovan Marić

RTS 14.11.2023
Poznati psihijatar i seksolog profesor Jovan Marić preminuo je u 83. godini. Profesor Jovan Marić bio je redovni profesor Medicinske etike i Psihijatrije na Medicinskom fakultetu, Fakultetu za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju, Stomatološkom… »
Sin je hteo da ga izbaci iz stana, molio ga da ostane tu do smrti: Jovan Marić je ovako pričao o problemima sa naslednikom…

Sin je hteo da ga izbaci iz stana, molio ga da ostane tu do smrti: Jovan Marić je ovako pričao o problemima sa naslednikom…

Blic 14.11.2023
Poznati psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82. godini, a jednom prilikom je pričao o problemima koje je imao sa sinom, navodno je želeo da ga izbaci iz stana. - Ja bih želeo javno da pozovem svoga sina koji živi sa svojom… »
Preminuo Jovan Marić - psihijatar, seksolog, političar i ambasador

Preminuo Jovan Marić - psihijatar, seksolog, političar i ambasador

RTV 14.11.2023
BEOGRAD - Psihijatar i seksolog, nekadašnji političar i ambasador Jovan Marić preminuo je u 82. godini. Marić je bio direktor Klinike za psihijatriju Univerzitetskog Kliničkog centra Srbije, a radio je i kao profesor na Medicinskom fakultetu… »
"Sine moj, imam rak i neću još dugo": Potresno obraćanje Jovana Marića sinu dve godine pre smrti: "Stan će biti tvoj, ne…

"Sine moj, imam rak i neću još dugo": Potresno obraćanje Jovana Marića sinu dve godine pre smrti: "Stan će biti tvoj, ne…

Blic 14.11.2023
Poznati psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić umro je u 82. godini, a u medijima je pričao i o sukobu sa sinom, kome je javno uputio i pismo. Marić se sa naslednikom pred kraj života, sporio oko stana od 120 kvadrata u blizini Palate pravde. -… »
Preminuo Jovan Marić - psihijatar, seksolog, političar i ambasador

Preminuo Jovan Marić - psihijatar, seksolog, političar i ambasador

Euronews 14.11.2023
Psihijatar i seksolog, nekadašnji političar i ambasador Jovan Marić preminuo je u 82. godini. Marić je bio direktor Klinike za psihijatriju Unverzitetskog Kliničkog centra Srbije, a radi je i kao profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u… »
Umro čuveni psihijatar Jovan Marić

Umro čuveni psihijatar Jovan Marić

Danas 14.11.2023
Čuveni psihijatar prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82 godini, a kolektiv klinike za psihijatruiju UKCS je objavio čitulju, prenose beogradski mediji. – S tugom i poštovanjem opraštamo se od našeg uvaženog profesora i bivšeg direktora. Neka mu… »
Preminuo psihijatar Jovan Marić

Preminuo psihijatar Jovan Marić

Novi magazin 14.11.2023
Poznati psihijatar Jovan Marić preminuo je u 82. godini. Marić je bio pisac, bivši profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu i diplomata. U Bijeljini je završio srednju muzičku školu, instrument klavir i bio je gradski prvak u šahu… »
Preminuo poznati psihijatar Jovan Marić

Preminuo poznati psihijatar Jovan Marić

Radio 021 14.11.2023
Poznati psihijatar Jovan Marić preminuo je u 82. godini. Marić je bio pisac, bivši profesor na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu i diplomata. U Bijeljini je završio srednju muzičku školu, instrument klavir i bio je gradski prvak u šahu… »
Preminuo Jovan Marić: Kolege se opraštaju od poznatog psihijatra i seksologa (foto)

Preminuo Jovan Marić: Kolege se opraštaju od poznatog psihijatra i seksologa (foto)

Blic 14.11.2023
Poznati psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82. godini, a kolektiv klinike za psihijatriju UKCS je objavio čitulju. - S tugom i poštovanjem opraštamo se od našeg uvaženog profesora i bivšeg direktora. Neka mu je večna slava -… »
Umro čuveni psihijatar Jovan Marić

Umro čuveni psihijatar Jovan Marić

Telegraf 14.11.2023
Porodicva i prijatelji se opraštaju od njega. Čuveni psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82 godini, a kolektiv klinike za psihijatruiju UKCS je objavio čitulju. - S tugom i poštovanjem opraštamo se od našeg uvaženog profesora… »
Preminuo psihijatar Jovan Marić u 82. Godini: Kolege se opraštaju od čuvenog profesora

Preminuo psihijatar Jovan Marić u 82. Godini: Kolege se opraštaju od čuvenog profesora

Mondo 14.11.2023
Psihijatar Jovan Marić, preminuo je u 82. godini. Psihijatar Jovan Marić, preminuo je u 82. godini. Čuveni psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82 godini, a kolektiv klinike za psihijatruiju UKCS je objavio čitulju. "S tugom i… »
Umro čuveni psihijatar i seksolog Jovan Marić

Umro čuveni psihijatar i seksolog Jovan Marić

Dnevnik 14.11.2023
Čuveni psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82 godini. Kolektiv klinike za psihijatruiju UKCS je objavio čitulju. - S tugom i poštovanjem opraštamo se od našeg uvaženog profesora i bivšeg direktora. Neka mu je večna slava -… »
"Rekla je da me ne voli, a htela je stan": Jovan Marić imao je buran razvod od druge žene, ovako je pričao o Danijeli

"Rekla je da me ne voli, a htela je stan": Jovan Marić imao je buran razvod od druge žene, ovako je pričao o Danijeli

Blic 14.11.2023
Poznati psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić umro je u 82. godini, a kolektiv klinike za psihijatriju UKCS je objavio čitulju. - S tugom i poštovanjem opraštamo se od našeg uvaženog profesora i bivšeg direktora. Neka mu je večna slava -… »
Život psihijatra Marića: Sin mu otimao stan, žena bila 32 godine mlađa, a ovako je pričao o svojoj smrti

Život psihijatra Marića: Sin mu otimao stan, žena bila 32 godine mlađa, a ovako je pričao o svojoj smrti

Telegraf 14.11.2023
Pre dve godine Marić je šokirao javnost kada je saopštio da njegov sin Mateja hoće da mu oduzme krov nad glavom. Čuveni psihijatar i seksolog prof. dr Jovan Marić je preminuo u 82. godini. On je rođen 11. avgusta 1941. godine u Bijeljini, a kako je… »

Vesti dana »