Povezane vesti

Air Serbia ponovo u programu „Moja prva plata“

Air Serbia ponovo u programu „Moja prva plata“

Biznis.rs 14.11.2023
prijave kandidata do 6. decembra. Air Serbia je objavila u utorak da će četvrti put zaredom biti učesnik vladinog programa „Moja prva plata“ i tako, kako je navedeno, još jednom pružiti mogućnost nezaposlenim mladim ljudima da prvo radno… »
I ova nacionalna kompanija učestvuje u programu "Moja prva plata": Rok za prijave 6. decembar

I ova nacionalna kompanija učestvuje u programu "Moja prva plata": Rok za prijave 6. decembar

Blic 14.11.2023
Er Srbija će učestvovati i u najnovijem programu "Moja prva plata", a kandidati zainteresovani za sticanje prvog radnog iskustva u nacionalnoj avio-kompaniji mogu da se na konkurs prijave do 6. decembra na zvaničnom sajtu "Moja prva plata", saopštila… »
Nađite prvi posao među oblacima, Er Srbija otvara svoja vrata Mogućnost da se zaposli 55 mladih u okviru programa „Moja…

Nađite prvi posao među oblacima, Er Srbija otvara svoja vrata Mogućnost da se zaposli 55 mladih u okviru programa „Moja…

Dnevnik 14.11.2023
Er Srbija će po četvrti put zaredom biti učesnik programa Vlade Republike Srbije „Moja prva plata“ i tako još jednom pružiti mogućnost nezaposlenim mladim ljudima da prvo radno iskustvo steknu u nacionalnoj avio-kompaniji. Kandidati… »
U toku je prijava kandidata za program „Moja prva plata“ – Potrebno 900 lica!

U toku je prijava kandidata za program „Moja prva plata“ – Potrebno 900 lica!

Niške vesti 14.11.2023
Poslodavci koji su zainteresovani za učešće u programu moraju da objave konkretne radne pozicije (sa opisom poslova na srpskom jeziku) na kojima će se mladi obučavati za rad, po utvrđenom programu koji odobrava Nacionalna služba za zapošljavanje… »

Vesti dana »