Povezane vesti

Jovana Jeremić ima novog dečka: "Stariji je 14 godina od mene i imućan je"

Jovana Jeremić ima novog dečka: "Stariji je 14 godina od mene i imućan je"

Blic 14.11.2023
Voditeljka Jovana Jeremić priznala je da ima novog dečka, koji je 14 godina stariji od nje i veoma je imućan. Naime, Jovana Jeremić ugostila je ekipu "Blica" u svom novom stanu na Dorćolu i pokazala kako ga je opremila. Tom prilikom je otkrila da je… »
Jovana Jeremić našla dečka: Stariji je 14 godina od mene i imućan je! A evo šta mu je zajedničko s njenim prvim mužem!

Jovana Jeremić našla dečka: Stariji je 14 godina od mene i imućan je! A evo šta mu je zajedničko s njenim prvim mužem!

Kurir 14.11.2023
Voditeljka Jovana Jeremić priznala je da ima dečka, koji je 14 godina stariji o nje. - To sam ja kraljica i lavica džungle, srpskog šoubiza - započela je Jovana i dodala: "Ceo stan je u znaku Lava i upoznala sam jednog Lava. Moj sadašnji partner je… »
(Video) Preparirana škorpija, lavovi i chanel posteljina: Ovo je stan Jovane Jeremić od 200.000 evra: "Sve je na…

(Video) Preparirana škorpija, lavovi i chanel posteljina: Ovo je stan Jovane Jeremić od 200.000 evra: "Sve je na…

Blic 14.11.2023
Voditeljka Jovana Jeremić otvorila je vrata svog stana na Dorćolu i pokazala kako izgleda unutrašnjost ove luksuzne nekretnine. Naime, Jovana Jeremić ugostila je ekipu "Blica" u svom stanu na Dorćolu za koji je dala 200.000 evra. U dnevnoj sobi stoji… »

Vesti dana »