Povezane vesti

"Au ljudi, Ja sam zakasnio": Vučić objavio snimak "istorijskog" kašnjenja, sve prati muzika iz rokija (video)

"Au ljudi, Ja sam zakasnio": Vučić objavio snimak "istorijskog" kašnjenja, sve prati muzika iz rokija (video)

Kurir 14.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi snimak na TikTok nalogu "Ja sam Aleksandar". On je objavio snimak "istorijskog kašnjenja" uz muziku iz filma "Roki". @jasamaleksandar Istorijsko (jedino) kašnjenje zabeleženo kamerom… »
Uz muziku iz filma Roki Vučić objavio snimak svog istorijskog (jedinog) kašnjenja

Uz muziku iz filma Roki Vučić objavio snimak svog istorijskog (jedinog) kašnjenja

Dnevnik 14.11.2023
Istorijsko (jedino) kašnjenje zabeleženo kamerom, napisao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi snimak na TikTok nalogu "Ja sam Aleksandar". On je objavio snimak "istorijskog kašnjenja" uz muziku iz filma "Roki". - Istorijsko… »
Siniša Mali na „Tiktoku”

Siniša Mali na „Tiktoku”

Politika 14.11.2023
Ministar finansija Siniša Mali otvorio je nalog na društvenoj mreži „Tiktok”. "Još jedan političar na Tiktoku", šaljivo kometariše ministar na početku prvog videa koji je podelio na ovoj mreži. "Možda su nekom finansije komplikovane, ali je… »
Vučić objavio snimak svog istorijskog i jedinog kašnjenja: Ceo video prati muzika iz filma "Roki"

Vučić objavio snimak svog istorijskog i jedinog kašnjenja: Ceo video prati muzika iz filma "Roki"

Telegraf 14.11.2023
Video-snimak koji je predsednik objavio nastao je pre nekoliko godina. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi snimak na svom TikTok nalogu "Ja sam Aleksandar". On je objavio snimak "istorijskog kašnjenja" uz muziku iz filma "Roki"… »
"Gledamo se": Posle Vučića i ministar Mali otvorio profil na "Tik Toku": Meni je ovo tek misterija

"Gledamo se": Posle Vučića i ministar Mali otvorio profil na "Tik Toku": Meni je ovo tek misterija

Blic 14.11.2023
Ministar finansija Siniša Mali otvorio je nalog na društvenoj mreži TikTok. - Još jedan političar na TikToku - rekao je Mali u prvoj objavi koju je podelio na ovoj mreži. - Možda su nekom finansije komplikovane, ali je meni ovaj TikTok tek… »
"Šalim se, neću raditi koreografije" Još jedan ministar na Tik Toku! Mali objasnio otkud on tu, pa se našalio i na svoje…

"Šalim se, neću raditi koreografije" Još jedan ministar na Tik Toku! Mali objasnio otkud on tu, pa se našalio i na svoje…

Kurir 14.11.2023
Možda su nekom finansije komplikovane, ali je meni ovaj TikTok tek misterija. 👀Gledamo se! BEOGRAD - Ministar finansija Siniša Mali otvorio je nalog na najmlađoj društvenoj mreži TikTok. "Još jedan političar na TikToku...Šalim se neću raditi… »

Vesti dana »